Miłość i związki

Po czym poznać, że kobieta myśli o tobie poważnie i chce czegoś więcej?

Po czym poznać, że kobieta myśli o tobie poważnie i chce czegoś więcej

Faceci nie są najlepsi w odczytywaniu kobiecych sygnałów. Bardzo często zdarza im się mylić. Oczywiste przejawy kobiecego zainteresowania traktują jako nic nieznaczące, a ewidentne objawy braku zainteresowania interpretują na swoją korzyść. Po czym poznać, że kobieta myśli o tobie poważnie i chce czegoś więcej?

Ona myśli o tobie

O tym mogą świadczyć wiadomości, które wskazują na to, że jakiś drobiazg przypomniał jej o tobie. Jeśli ona myśli o tobie w codziennych, zwykłych czynnościach, to nie bez powodu, tylko dlatego że mocno siedzisz jej w głowie, bo jesteś dla niej ważny i cię kocha.

Robi dużo dziwnych rzeczy

Jeśli ona ciągle cię czymś zaskakuje i wprawia cię w stan, że nie wiesz, o co jej chodzi, to wiedz, że chce być dla ciebie miła i robi to na różne dziwne sposoby, bo kierują nią emocje. Miłość sprawia, że kobieta miewa dość oryginalne i szalone pomysły.

Podziwia cię

Kobiety mają inne podejście do podziwu niż mężczyźni. Jeśli zapytasz, kto jest dla niej autorytetem, pewnie powie, że nikt, ale docenia  tego i tamtą.  Dla kobiet podziw jest zarezerwowany dla najbliższych osób, mamy, przyjaciółki i ukochanego faceta. Na pewno nie podziwia się kolegi. Faceci często podziwiają wiele osób. Podziw to dla kobiet dość specyficzny stan i wywołać go może tylko ten jedyny.  Na koniec mała ciekawostka. Wiesz, że najciężej zdobyć podziw kobiety, która jest niezależna?  Tutaj już muszą zadziałać odpowiednie emocje, by ona otworzyła się na takie doznania jak podziw. Niezależne kobiety są w stanie podziwiać tylko ukochanego faceta, ewentualnie swojego tatę/ukochanego wujka. Na ich podziw najtrudniej zasłużyć, ale z pewnością jest szczery. Bo niezależnej kobiecie nigdy nie przejdzie przez gardło fałszywy podziw po to, by się komuś podlizać. Ona nie będzie się przed nikim korzyć, jest na to za dumna. Ale ukochany mężczyzna to co innego, to jedyny facet, którego można podziwiać, bo podziwianie kogoś, kogo kochamy, nie ma w sobie nic ze sztuczności czy poniżenia.

Interesuje się twoim życiem i pasją

Jeśli kobieta traktuje cię poważnie, to będzie ją interesowała twoja pasja. Panie w takich sytuacjach chcą lepiej poznać faceta, zrozumieć jego hobby i same bardzo często się w nie wkręcają. Ono jest takie fajne, bo on je lubi, a ja go kocham i ono mi się kojarzy wyłącznie pozytywnie.

Pyta cię o opinię i chce poznać twoje preferencje

Faceci często uważają, że kobiety chcą rozmawiać z nimi o pierdołach, bo traktują ich jak kolegów. Tymczasem pytania, które tobie mogą wydawać się dziwne, jak np. te dotyczące ubioru, są pozytywnym symptomem. Ona chce wiedzieć, w czym ci się będzie podobać, chce wiedzieć, co lubisz oglądać, jeść itp. Gdyby nie myślała o tobie poważnie, to twoje preferencje byłyby mało istotne.  Myślisz, że ona ze zwykłymi kolegami gada o sukienkach, kolorach, szortach etc.?

Wysyła ci wiadomości multimedialne

Takie wiadomości cechują bliskie relacje. Kobieta wysyła wiadomości multimedialne najlepszej przyjaciółce, której chce się pochwalić łupami z wyprzedaży oraz facetowi, w którym chce obudzić zainteresowanie. Zwykłym kolegom takich rzeczy się nie wysyła, bo i co ich one obchodzą?

Pisze do ciebie z błahostkami

Każdy powód jest dobry, by do ciebie napisać. Zależy jej na tobie, więc skwapliwie wykorzystuje preteksty, dzięki którym może się skontaktować z tobą.

Jest dla ciebie miła i nie chce się kłócić

Zamiast wchodzić w kłótnie, będzie chciała dowiedzieć się, dlaczego się na nią wściekasz. Kobieta, gdy zależy jej na facecie, nie chce się kłócić, bo wie, że ma niezły charakterek i potrafi się za bardzo zagalopować. Nie chce, by słowa wypowiedziane w złości cię zraniły i was od siebie oddaliły, dlatego będzie pytała, o co ci chodzi i starała się to racjonalnie wytłumaczyć.

Pozwala ci się dotykać

Kobiety nie pozwalają się dotykać facetowi, na którym im nie zależy. Bardzo nie lubią, gdy ktoś się zagalopowuje, bo dotyk mężczyzny, którego traktujemy jak kolegę, wcale nie jest przyjemny, tylko powoduje skrępowanie. Jeśli ona pozytywnie reaguje na twój dotyk, to jesteś dla niej ważny.

Ufa ci

Kobieta, gdy traktuje faceta poważnie, to mu ufa i pozwala sobie na nieco więcej swobody, nawet jeśli boi się, jak on to przyjmie, to emocje zwyciężają i zakłada, że nie będzie dla niej niemiły. W końcu zdążyła go trochę poznać i nic nie zapowiada, aby miał zareagować niechęcią czy agresją.

Dodaj komentarz