Seks

Kiedy seks jest najlepszy?

Kiedy seks jest najlepszy

Tak, jak nie chcemy jeść fast foodów, wolimy dobry obiad, tak samo nie lubimy bylejakości podczas seksu.  Co to oznacza w praktyce? Kiedy seks jest najlepszy?

Gdy uprawiasz go z ukochaną osobą

Najlepszy na świecie jest seks z ukochanym facetem, wtedy to jest wspaniałe przeżycie, a nie tylko czysto mechaniczny stosunek. Możesz się do niego przytulać, całować go, obejmować, mówić miłe rzeczy. Jest ci tak dobrze, gdy tylko cię dotknie, bo zwyczajnie dotyk ukochanej osoby jest najwspanialszy na świecie, bo towarzyszy mu obustronne podekscytowanie. Na dodatek po seksie z ukochaną osobą nie masz wyrzutów sumienia, bo nie sprzeniewierzasz się swoim wartościom, tylko robisz to z kimś, kto jest dla ciebie najważniejszy.  Dlatego tego nie czujesz wstydu i skrępowania, masz natomiast wielką ochotę to powtórzyć.

Gdy ufasz drugiej osobie

Wtedy masz pewność, że cię nie skrzywdzi i możesz zapomnieć o stresie podczas seksu, być od początku do końca sobą. Idąc do łóżka z kimś, kogo nie kochasz, nie ufasz mu na tyle, by czuć się przy nim bezpiecznie i czerpać pełną radość z seksu.

Gdy macie podobny temperament

Najlepiej, gdy kręcą was podobne rzeczy np. szybkie tempo, seksowna bielizna, przytulanie, namiętne pocałunki. Wówczas możecie sobie nawzajem dawać mnóstwo przyjemności.  Jesteście zgrani i bardzo na siebie napaleni.

Kiedy jesteś wolna od kompleksów

Nic tak nie odbiera radości z seksu, jak wieczne zastanawianie się nad swoimi wadami, często wyimaginowanymi. Im kobieta jest pewniejsza siebie, tym lepiej czuje się w swoim ciele i tym lepiej bawi się podczas erotycznych igraszek, bo nie ma tendencji do umartwiania się.

Gdy on ci się podoba

Gdy ukochany facet mocno cię pociąga fizycznie, wówczas pożądanie dosłownie cię rozrywa. Czujesz w sobie odwagę pozwalającą przekraczać własne granice i ograniczenia. Nie boisz się zaproponować seksu, bo wiesz, że go kochasz i nie ma w tym nic złego, że chcesz pieścić ukochanego faceta, który tak bardzo cię kręci.

Gdy masz z nim dobry kontakt

Ważne jest to, jak się z nim dogadujesz. Jeśli wiesz, że on nigdy nie powie ci nic przykrego, to ufasz mu i nie czujesz się skrępowana podczas seksu.  To bardzo ważne, aby mieć ze sobą dobry kontakt, bo podczas seksu zdarzają się różne wpadki, najlepiej je po prostu obrócić w żart.

Gdy lubisz jego zapach

Bardzo ważny jest odbiór zapachu ciała partnera. Jeśli on ci ładnie pachnie, nawet gdy się troszkę spoci, to znaczy, że jesteście dobrze dobrani i seks z nim będzie cię mocno kręcił. Odpowiedz sobie szczerze na pytanie, co czujesz, gdy twój nos wyczuwa jego woń. Jeśli ona cię mocno kręci i podnieca, to bardzo dobry znak. Jego feromony działają na ciebie.

By seks był udany, wszystkie czynniki muszą zadziałać jednocześnie. Nie można mieć rewelacyjnych erotycznych igraszek bez uczucia czy zaufania, a także wtedy, gdy zapach partnera ci nie odpowiada.

Dodaj komentarz