Seks

Szybkie tempo podczas seksu – zaleta czy wada?

Szybkie tempo podczas seksu

Szybkie tempo podczas seksu bywa odbierane w zależności od kobiety i od tego, co ono znaczy. Niektóre panie uwielbiają, gdy akcja dzieje się w zawrotnym tempie i wręcz same takie podtrzymują lub nawet narzucają.  Może ci się to wydawać dziwne. Tymczasem szybkie tempo podczas seksu czasem jest zaletą.

Szybkie dążenie do penetracji nie, szybkie tempo tak

Zacznijmy od tego, że kobiety nie lubią, gdy mężczyzna od razu przechodzi do penetracji, bo bez gry wstępnej, erotycznego dotyku nie ma podniecenia, nie ma nawilżenia pochwy i stosunek zwyczajnie boli.  Ale czym innym jest szybkie tempo typu on od razu przystępuje do dania głównego, a czym inne rzucenie się na siebie, namiętne pocałunki, pospieszne rozbieranie, wędrujące dłonie. Krótko mówiąc, szybkie tempo podczas seksu jest szalenie ekscytujące dla sporej rzeszy kobiet, ale wtedy gdy jest ono połączone z grą wstępną.

Seksting jako element gry wstępnej

Najłatwiej będzie to zobrazować na przykładzie. Ona ma od rana ochotę na seks z nim i mu to komunikuje, wymieniają ze sobą erotyczne wiadomości, wybierają bieliznę, którą ona ma założyć wieczorem. Ewentualnie ona sama szykuje dla niego niespodziankę. To też ją podnieca, bo zastanawia się, czy jemu spodoba się ten komplet bielizny i ciuchy, które wybrała.

Pospieszne rozbieranie

Gdy się spotykają, on zdecydowanie ją obejmuje i namiętnie całuje w usta, od razu przechodzi do mokrych pocałunków takich, jak ona lubi.  Zaczyna dotykać ją po całym ciele i całować także po szyi, w szaleńczym tempie zrywają z siebie ubrania, pozbawiają się bielizny i dalej dynamicznie się całują, przytulając i dotykając.  Ona czuje, jak on mocno jej pragnie, ona także go mocno pożąda. Dotyk działa na nich elektryzująco, bo obydwoje się kochają. To nie jest płytka relacja oparta tylko na seksie.  Jak się kogoś kocha, to od jego dotyku i zapachu ekscytacja sięga zenitu, podobnie jak podniecenie.

Gdy po tak namiętnej i dynamicznej grze wstępnej dochodzi do penetracji, obie strony odczuwają z niej przyjemność. Stosunek nie musi być długi, bo wcześniej udało się uzyskać temperaturę wrzenia. Jeśli po nim dotyk trwa, para się obejmuje i całuje, mówi sobie miłe rzeczy, to jest bardzo przyjemnie, jak w bajce.

Narastające pożądanie

W tym wypadku szybkie tempo podczas seksu jest czymś dobrym i pozytywnie odbieranym także przez kobietę. Ona go kocha i pragnie, jest na niego mega napalona przez grę wstępną, także tę SMS-ową oraz związaną z wyborem stroju na wieczór. Czuje się kochana i pożądana, a to ją tylko nakręca. Na dodatek czuje jego przyjemny zapach, jego feromony doprowadzają ją do szaleństwa, jest jej dobrze, gdy on ją dotyka i tak namiętnie całuje.  Fakt, że on ją szybko rozbiera, jest dodatkowym czynnikiem nakręcającym pożądanie.   Dynamizm jest też fajny z jeszcze dwóch powodów, działa na wyobraźnię, kojarzy się z atmosferą erotycznego wrzenia, na dodatek ocieranie się o ciało partnera jest szalenie przyjemne.

Dodaj komentarz