apetyt na seks

Joanna  była temperamentną brunetką, która lubiła seks, niemniej starannie wybierała partnerów.  Zbliżający się okres podsycał w niej wielki apetyt na seks. Joanna nawet w pracy nie przestawała rozmyślać o tym, co by zrobiła, gdyby on odezwał się tego dnia i zaproponował jej spotkanie. Wiedziała, że to niemożliwe, ale nie miałaby nic przeciwko, gdyby raz w życiu wydarzył się mały cud. Jej libido szalało za sprawą hormonów.

Wszystko zaczęło się od snu, Joanna miewa erotyczne sny, ale rzadko bywają one tak realistyczne. Był środek bezśnieżnej zimy, spotkała go w parku,  zaczęli się całować i przenieśli się do jego samochodu. Przejechali kawałek i zaparkowali na totalnym uboczu, gdzie zaczęli uprawiać seks. Perspektywa erotycznych igraszek w miejscu publicznym połączona z jego namiętnymi pocałunkami wydawała się tak kusząca, że Joanna obudziła się bliska orgazmu.

To był początek postu erotycznego, który tego dnia odczuwała szczególnie dokuczliwie. Nawet przeglądanie kolorowych magazynów było dla Joanny niebezpieczne, wystarczyło zdjęcie całującej się pary, by powróciły wspomnienia  wspólnej nocy. Jego długie, czarne rzęsy okalające ciemne oczy – on był taki seksowny i męski. Zdecydowane, wprawne ruchy i namiętne pocałunki w usta.  Ona tak bardzo chciała teraz powtórzyć ten scenariusz.

Joanna próbowała skupić się na pracy, ale zupełnie nieskutecznie. Za każdym razem wizja wspólnej nocy powracała, a kobieta miała coraz więcej fantazji. Nie, nie były one perwersyjne, tylko zwyczajne. Joanna wyobrażała sobie, że po powrocie do pracy otrzymuje od niego wiadomość. Ma 30 minut do spotkania, które skwapliwie wykorzystuje, aby zrobić się na bóstwo. Zakłada nową, czerwoną bieliznę. On po nią przyjeżdża, zabiera do siebie, a gdy oglądają razem film, siada na nim okrakiem i zaczynają się namiętnie całować. Wtedy, ona zaczyna go rozbierać. Najpierw zdejmuje z niego czerwoną koszulkę, później zaczyna całować jego seksownie owłosiony tors i brzuch. Nie musi długo namawiać go na seks. On od razu wyłapuje podtekst i przystępuje do działania. Tak, Joanna miała wielki apetyt na seks. A erotyczne igraszki najlepiej smakowały z nim.

Po chwili myśli Joanny powędrowały w inne rejony. Kobieta wyobrażała sobie, że gdy w końcu się spotykają, on przypiera ją do ściany i namiętnie całuje. Po chwili jego ręce wędrują pod sukienkę. On zwinnym ruchem zdejmuje rajstopy i koronkowe stringi, po czym zaczyna dotykać jej miejsc intymnych, doprowadzając ją w ten sposób do szaleństwa.  Ciągle się całują, a on zaczyna ściśle do niej przylegać. Tak ściśle, że wyczuwa ona na sobie jego pulsującą erekcję.  Wtedy też zrzucają z siebie resztę ubrań i zaczynają się kochać w pozycji stojącej. Po chwili Joanna odpływa z rozkoszy.

Joanna ma tak wielki apetyt na seks, że zadowoliłby ją choćby zwykły petting w jego wykonaniu. Delikatny masaż piersi nabrzmiałych przed okresem,  zabawa palcami przy jej łechtaczce. Ciało rozpalonej pragnieniem seksu wręcz krzyczało o to, by on zaspokoił jej żądze.

Joanna ratunku dla swojego rozbuchanego libido szukała u przyjaciółki. Nie, seks lesbijski jej nie zadowalał ani nawet nie kręcił. Joanna wiedziała, że przyjaciółka doskonale zrozumie jej rozbuchane libido. Obie były temperamentnymi brunetkami, które przed okresem dostawały kręćka na punkcie seksu. Znalazły nawet sposób, aby sprawić sobie drobną przyjemność, gdy chętnego i gotowego mężczyzny nie ma akurat w pobliżu. W takie dni wyskakiwały do sklepu na polowanie na erotyczną bieliznę. To sprawiało im obydwu mnóstwo frajdy. Czy tym razem zakup koronkowego stanika z majtkami ouvert do kompletu pomoże rozładować Joannie seksualne napięcie? Oby tym razem sprawdzona metoda nie zawiodła i sprawdziła się jako substytut upojnej nocy.