Seks

Jak pokazać, że masz ochotę na seks?

jak zaproponować seks

Inicjowanie seksu to kwestia, która budzi ogromne trudności obydwu stronom. Przyjęło się, że to mężczyzna powinien pokazywać, przynajmniej na początku znajomości, że pragnie kobiety i chce pójść z nią do łóżka. Z czasem inicjatywę może zacząć przejmować kobieta. Jak pokazać, że masz ochotę na seks.

Nieważne, ile masz lat i jak duże doświadczenie seksualne, inicjowanie erotycznych igraszek bywa kłopotliwe, przynajmniej na początku znajomości. Mężczyzna nie chce wyjść na napaleńca, któremu chodzi tylko o jedno, zwłaszcza gdy zależy mu na kobiecie. Warto jednak przyswoić sobie parę zasad, które mogą okazać się pomocne.

Jak pokazać, że masz ochotę na seks? Wiadomość z erotycznym podtekstem

Na początku znajomości nigdy nie piszemy drugiej osobie, że zapraszamy ją do siebie na seks. Brzmi to trochę tak, jakbyśmy zamawiali prostytutkę.  Erotyczne wiadomości to dobre rozwiązanie dla osób, które decydują się na układ przyjaciół od seksu lub dla par z dłuższym stażem. Jeśli spotykacie się z kimś, bo macie wobec niego poważniejsze plany, SMS-y powinny być bardziej subtelne. Chcesz zasugerować drugiej osobie, że masz ochotę na seks? Wyślij jemu wiadomość w stylu: śniłeś mi się dzisiaj w nocy/lubię, jak mnie przytulasz/uwielbiam, gdy mnie całujesz. W ten sposób dajesz delikatnie do zrozumienia, że masz ochotę na seks z mężczyzną, ale nie traktujesz go jak wibratora.

Intensywny dotyk

Jesteście razem na mieście, umówiliście się na randkę lub po prostu wyszliście na piwo ze znajomymi. Możesz mu dać dyskretnie do zrozumienia, że masz na niego ochotę, za pomocą gestów. Pocałuj go namiętnie w usta. Możesz też pocałować jego szyję i wyszeptać mu do ucha, że go pragniesz. Dobry efekt przynosi też intensywny dotyk, trzymanie ręki na jego kolanie, przytulanie się do niego, obejmowanie go.

Mam niegrzeczne myśli

Jeśli jesteście ze sobą już jakiś czas i czujecie się swobodnie w swoim towarzystwie, możesz powiedzieć wprost, że masz niegrzeczne myśli i bardzo mocno go pragniesz. Taka propozycja z pewnością nie przejdzie bez echa. Nie ma chyba heteroseksualnego mężczyzny, który nie chciałby spełnić takiego marzenia swojej partnerki.

Usiądź okrakiem

Jesteście ze sobą już jakiś czas, oglądacie razem film, ale ty chciałabyś, aby zajął się twoimi piersiami i nie tylko. Możesz usiąść na nim okrakiem i zacząć go namiętnie całować. Facet prawdopodobnie zatrzyma film, aby zrealizować twoje pragnienia.

Wkładanie ręki pod koszulkę podczas całowania

Możesz też, gdy się całujecie, zacząć wkładać mu rękę pod koszulkę i gładzić dłonią jego klatę oraz brzuch. On od razu wyczuje, co się święci i z przyjemnością przejmie inicjatywę. Mężczyźni lubią czuć, jak działają na kobiety i rozpalają ich zmysły. Nie ma dla nich lepszego komplementu od tego, gdy kobieta naprawdę ich pragnie.

Pocałunek i trzymanie za pośladki

Podczas pocałunku możesz też go złapać za pośladki, taki gest mężczyźni również odbierają dość jednoznacznie. Uwielbiają czuć kobiece pożądanie i to najlepiej w sposób namacalny. Gdy pokazujesz mu, o co ci chodzi, ryzyko, że ci odmówi, jest praktycznie zerowe.

Dodaj komentarz