wymarzony seks

Wiolę ostatnio nawiedzały erotyczne fantazje, które były bardzo jasno sprecyzowane.  Choć wiedziała, że raczej nigdy nie spełnią się toczka w toczkę, to pozwalała sobie rozmyślać na ten temat. Jak wyglądał jej wymarzony seks?

Wiola wyobrażała sobie, że udaje jej się spotkać z facetem, który od samego początku rozpalał jej wyobraźnię i silnie na nią działał. To w praktyce jest najbardziej nierealny element jej fantazji, bo cała reszta prezentuje się ekscytująco, ale też jest silnie zakorzeniona w rzeczywistości.

Przygotowania na wieczorne spotkanie

Wracając jednak do wymarzonego seksu, to Wiola bardzo chciała, aby on zadzwonił do niej wieczorem i zaproponował spotkanie. Wyobrażała sobie, że ten jeden raz zmienią mu się lekko preferencje albo zatęskni za czymś nowym. Wiola oczyma wyobraźni widziała, jak on proponuje jej, aby założyła krótką sukienkę, pończochy, pas do pończoch i wysokie szpilki. Ona podekscytowana tą perspektywą dorzuca od siebie czerwony komplet bielizny oraz jakiś seksownie zwisający wisiorek.

Seks od tyłu

Gdy się spotykają, on mówi jej komplementy dotyczące długich nóg, zgrabnej figury i uprawiają seks w pozycji stojącej. On podciąga jej sukienkę, zsuwa seksowne, czerwone stringi i uprawiają seks od tyłu. Ona podpiera się o ścianę i jest jej bardzo dobrze, bo lubi seks od tyłu ze względu na świetną stymulację punktu G. Doskonale wyczuwa każdy jego ruch i dzięki głębokiej penetracji jest jej z nim naprawdę przyjemnie. Przeżywa najintensywniejszy orgazm w swoim życiu, po czym on bierze ją na ręce, ponieważ jest bardzo lekka i zanosi na łóżko, gdzie ją rozbiera, namiętnie całując i kochają się ponownie, tym razem w pozycji huzarskiej. Po raz drugi tej nocy jest jej z nim bardzo dobrze.

Powtórka o poranku

Na koniec on mocno przytula Wiolę i muska jej włosy. Po czym mocno obejmuje ją od tyłu i idą razem spać. Rano on budzi ją pocałunkiem i kochają się w pozycji na jeźdźca, jednocześnie całując. Po wszystkim on ją przytula i dopiero po chwili idzie pod prysznic. Gdy wychodzi z łazienki, obejmuje ją w pasie i całuje w policzek. Po wszystkim odwozi ją do domu i na pożegnanie całuje ją w usta, życząc miłego dnia i proponując spotkanie.