Seks

Co zrobić, gdy nie odpowiadają ci fantazje erotyczne drugiej strony?

fantazje erotyczne kobiet

Fantazje erotyczne to coś bardzo intymnego, z czym możemy podzielić się tylko z osobą, której w pełni ufamy. Ich spełnianie wpływa pozytywnie na relację erotyczną, jaka łączy kochanków. Poza tym zbliża do siebie partnerów i czyni seks niezwykle fascynującym przeżyciem. Nie oznacza to jednak, że musimy się zgadzać na wszystko, co proponuje druga osoba. Co zrobić, gdy nie odpowiadają ci fantazje erotyczne drugiej strony?

Nie rezygnuj z seksu

Nie ma sensu uciekać od drugiej osoby, z którą możemy mieć fajny i satysfakcjonujący seks tylko dlatego, że nie odpowiada nam jej fantazja erotyczna. Warto pokazać, że masz ochotę na erotyczne igraszki, ale w nieco innej wersji. Uwierz, gdy druga strona chce seksu z tobą, to zmiana scenariusza nie będzie stanowiła dla niej wielkiej przeszkody.

Wyjaśnij, co ci przeszkadza w tej propozycji

Może nie chcesz uprawiać seksu w samochodzie, bo jest za zimno. A może nie odpowiada ci seks w wannie, bo ta, którą dysponujecie jest za mała i niewygodna. Warto podejść do problemu merytorycznie i jakoś uzasadnić swoje stanowisko.

Zaproponuj coś alternatywnego

Z seksu nie trzeba rezygnować, można zawsze zaproponować coś alternatywnego. Np. seks w samochodzie musi poczekać do lata, a w wannie do wypadu za miasto do jakiegoś hotelu z dużą wanną, ale dzisiaj możemy miło spędzić wieczór w inny sposób. Dla spragnionej seksu z tobą osoby takie rozwiązanie z pewnością okaże się akceptowalne.

Porozmawiajcie o innych fantazjach

Nie każda fantazja erotyczna musi ci odpowiadać, ale nie wszystkie są złe i nie do zrealizowania. Pogadaj z druga osobą o tym, co pragnie wypróbować w sypialni. Może to być seks w wannie, pod prysznicem, na blacie, na biurku, na podłodze, na stojąco. Istnieje wiele alternatywnych rozwiązań. Może się okazać, że obydwoje chcecie przekonać się, jak to jest uprawiać seks na stojąco w pozycji tylnej.

Dodaj komentarz