Miłość i związki

Najpiękniejsze komplementy, jakie usłyszałyśmy z ust mężczyzn

Najpiękniejsze komplementy, jakie usłyszałyśmy z ust mężczyzn

Jak to się dzieje, że jedni mężczyźni potrafią mówić piękne komplementy, dzięki którym do końca dnia nie opuszcza nas dobry humor, a drudzy jak coś palną, to nie wiadomo, czy to była próba  obrażenia nas? Cóż, wszystko zależy od wyczucia i umiejętności doboru słów, a także od sytuacji.  Podstawowy błąd, który popełniają faceci, to zestawianie nas z innymi kobietami, podczas gdy my chcemy być traktowane indywidualnie. Poza tym nie lubimy tekstów dających nam do zrozumienia, że facet nie jest do końca z nas zadowolony i chce nas zmieniać wedle własnego gustu. Przedstawiamy najpiękniejsze komplementy, jakie usłyszałyśmy z ust mężczyzn.

Zawsze pani pięknie wygląda

Wypowiedziane z ust kuriera, który często przywozi paczki do pracy.  Komplement był kulturalny, poza tym mężczyzna docenił, że zawsze jestem zadbana i dostrzegł, że zawsze ubieram się kobieco i w dobrym smaku.

Masz świetną figurę

Każda kobieta lubi czasem usłyszeć coś miłego nt. swojej figury. To łechta naszą próżność i pokazuje, że mężczyźni dostrzegają w nas szalenie atrakcyjną kobietę.

Masz niewiarygodnie długie nogi jak sarenka

To bardzo miły i uroczy komplement, ponieważ wplecenie do niego zwierzaczka ma w sobie coś magicznego. Poza tym miło jest spotkać na swej drodze prawdziwego konesera kobiecego piękna, który potrafi docenić zgrabne nogi.

W szpilkach wyglądasz bosko

Lubimy też, gdy mężczyzna potrafi dostrzec i docenić drobiazgi w naszej stylizacji. Gdy mężczyzna komplementuje nasze nogi w szpilkach, to wiemy, że warto było je założyć.

Masz idealne nogi do noszenia pończoch i krótkich spódniczek

Kobiety lubią usłyszeć, że jakaś ich część ciała jest idealna. Poza tym kochamy typowo kobiece stroje i dobrze, gdy mężczyzna ma zbliżone preferencje i nie chce z nas na siłę robić chłopczycy.

Jesteś taka lekka

Kobiety lubią słyszeć, że są lekkie dla mężczyzny. To zawsze poprawia nam humor. Bycie drobinką w oczach faceta jest szalenie przyjemne.

Umiesz się zawsze ubrać i umalować z gustem

Nawet gdy słowa te wypowiada dobry przyjaciel ze studiów, to wiesz, że twoje starania nie idą na marne, bo jednak mężczyźni dostrzegają twój starannie dobrany strój i przemyślany makijaż. Krótko mówiąc, zyskujemy dzięki temu motywację do dalszych starań.

Wyglądasz bardzo kobieco

To jeden z najpiękniejszych komplementów, które może usłyszeć kobieta.  Każda z nas czeka na takie potwierdzenie z ust mężczyzny. Faceci mogą mówić, że jesteśmy próżne, ale nie zamierzamy się zmieniać;)

Lubię takie drobne kobiety jak ty

Kobiety lubią słyszeć, że w oczach mężczyzny są drobne i on je takie ceni.  Krótko mówiąc, chodzi tutaj o dobry dobór słów. Niektórzy faceci chcą być zabawni i wspominają, że lubią chude kobiety i to już nie brzmi dobrze.

Masz talię osy, choć jesteś drobna

Dostrzeżenie takich szczegółów zawsze działa na korzyść faceta. Kobiety lubią widzieć, że mężczyzna dostrzega w nich dobre cechy i jest przy tym bardzo wnikliwym obserwatorem.

Masz fajne, długie włosy, miękkie jak u kotki

Taki komplement wypowiedziany w trakcie ćwiczeń na studiach sprawia, że  dzięki niemu znika senność, a od środka wypełniają nas same dobre myśli;)

Dodaj komentarz