Seks

O czym myślą faceci podczas seksu?

o czym myślą faceci podczas seksu

Uważasz, że mężczyźni podczas seksu oddają się jedynie przyjemności i o niczym nie myślą? To błąd. Okazuje się bowiem, że i przez ich głowy przelatują różne myśli.  O czym myślą faceci podczas seksu?

 

Czy wszystko robię prawidłowo?

Mężczyźni często zastanawiają się, czy wszystko robią prawidłowo i nie wyrządzają przy tym kobiecie bólu. Ich niepokój budzi zwłaszcza sytuacja, gdy poczują coś, czego się nie spodziewali. Zastanawiają się wtedy, czy nie popełnili  jakiegoś błędu. Cóż, kobieca anatomia dla wielu z nich pozostaje swego rodzaju zagadką.

Czy leżę na jej włosach i dużo ich wyrwałem?

Mężczyźni często uświadamiają sobie w trakcie, że leżą na kobiecych włosach i wtedy w ich głowach kiełkuje jedna myśl: czy ona jest wściekła, bo dużo ich wyrwałem. Zdają sobie bowiem sprawę, że panie na punkcie swoich pukli mają kręćka. Nie lubią, gdy się je szarpie bez wyczucia.

 

O czym myślą faceci podczas seksu? Muszę wytrzymać dłużej, aby była zadowolona

Mężczyźni często stosują różne techniki, o których w ogóle byśmy nie pomyślały, aby opóźnić wytrysk. Wielu z nich bowiem dość szybko osiągnęłoby orgazm. Panowie nie chcą jednak tej przyjemności pozbawiać partnerki i dlatego potrafią się poświęcić.

Czy ten krzyk jest prawdziwy czy udawany? Jeśli symuluje, to robi to z sympatii czy chce już skończyć?

Mężczyźni miewają ogromny problem z rozpoznawaniem kobiecego orgazmu. Często nie wiedzą, czy naprawdę doprowadzili swoją partnerkę do rozkoszy, czy ona tylko udaje. Jeśli symuluje, to nie chce ich ranić i liczy na powtórkę w przyszłości? A może nigdy nie uprawiała tak beznadziejnego seksu i chce jak najszybciej skończyć? Co jej nie podpasowało podczas erotycznych igraszek?

Minutę temu jęczała, a teraz milczy. Czy to normalne?

W ogóle  mężczyźni często nie wiedzą, czy kobieta krzyczy z rozkoszy, bólu, czy już doszła, a może przestała dochodzić, dlatego zamilkła. To budzi ich niepokój, bo zupełnie nie umieją połapać się w tej materii, jaką jest kobieca reakcja na stymulację.

Chciałbym powiedzieć coś seksownego, ale boję się, że wyjdzie beznadziejnie

Mężczyźni i kobiety różnią się sposobem komunikacji. To, co dla niego brzmi seksownie, dla niej może wulgarnie, dziwnie lub chamsko. Nic dziwnego, że faceci boją się powiedzieć cokolwiek, by nie wyjść na tym niekorzystnie.

Zmieniłem pozycję i zaczęła krzyczeć, jestem bogiem seksu

Każdy facet chce doprowadzić do orgazmu swoją partnerkę. To jego cel, na osiągnięciu którego bardzo mu zależy. Nic dziwnego, że tak mocno fetuje swój sukces i czuje, że rozpiera go duma, gdy sprawdza się w życiu erotycznym.

Jedno z nas musi być nieruchome, bo nic z tego nie wyjdzie

Jedni mężczyźni marudzą, że kobieta w ogóle się nie rusza, drugim przeszkadza jej aktywność. Z jednej strony w stwierdzeniu, że przypomina to ciągnięcie za tę samą klamkę z dwóch różnych stron, jest sporo prawdy. Z drugiej, cieszmy się z obopólnego zaangażowania.

Zaraz zemdleję

Takie myśli pojawiają się w męskiej głowie tuż po orgazmie, który stanowi niezwykle intensywne przeżycie. Panowie są po nim tak zmęczeni, że czują, że uchodzą  z nich wszelkie siły witalne.

Dodaj komentarz