Seks

Nigdy nie powinnaś o tym zapominać w sypialni

udany seks

Udany seks bardzo zbliża do siebie ludzi i dostarcza mnóstwo frajdy. Pierwszy raz z nowym partnerem przypomina podróż w nieznane, do końca nie wiesz, czego możesz się spodziewać, więc wolisz pozostać przy tradycyjnych rozwiązaniach. Z czasem jednak stajesz się coraz bardziej otwarta i frywolna, wystarczy tylko, że poczujesz się nieco bardziej pewnie w łączącej was relacji.  W związku z tym warto zastanowić się, co można wprowadzić do sypialni, aby zawsze było wam dobrze i niesamowicie.

Podniecona kobieta to atrakcyjna kochanka

Mężczyźni są zgodni, nic nie kręci ich bardziej od napalonej partnerki. Pokazując mu, że silnie cię do niego ciągnie i po prostu nie potrafisz oprzeć się pożądaniu, sprawiasz mu nie tylko przyjemność, ale też nakręcasz na erotyczne igraszki.

Bądź czasem stroną inicjującą

Jeśli nie potrafisz przestać myśleć o swoim facecie i o tym, co moglibyście zrobić w łóżku, to po prostu mu to pokaż.  Wystarczy, że zainicjujesz akcję. Na początku znajomości warto pozostawić inicjatywę mężczyźnie, ale gdy poczujesz się pewnie i zyskasz gwarancję, że wasza wspólna noc nie była jednorazowym epizodem, możesz zacząć sama dążyć do tego, na co masz ochotę.  Możesz np. zaatakować go zaraz po powrocie z pracy. Gdy tylko usłyszysz przekręcany zamek, biegnij do przedpokoju i zacznij go namiętnie całować. Gwarantujemy, że taka sytuacja przypadnie do gustu zdecydowanej większości mężczyzn.

Powiedz, że chcesz się z nim kochać tu i teraz

Gdy erotyczny nastrój dopadnie cię na mieście, możesz mu powiedzieć, że chcesz się z nim kochać i dobrze byłoby, gdybyście wrócili do domu.  Kobieta, która nie może doczekać się seksu, jest bardzo atrakcyjna w oczach mężczyzny.  Swoje wysokie podniecenie możesz też wyrazić, zdzierając z niego ubranie lub wysyłając pikantne SMS-y.

Pokaż, że jest ci dobrze

Doskonale rozumiemy, że gdy jest ci dobrze z mężczyzną, ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest ubieranie w słowa tego, co czujesz. Niemniej czasem dobrze jest rzucić: o tak, jest mi dobrze, aby facet miał pewność, że sprawia ci przyjemność;) Jeśli jakaś pieszczota sprawia ci przyjemność w sposób szczególny, możesz też rzucić: to jest bardzo fajne i słodko się uśmiechnąć. Najważniejsze, żebyś była sobą. Jeśli lubisz głośno krzyczeć, to krzycz. Możesz mruczeć, jęczeć, rzucać krótkie zdania z informacją o tym, że jest ci przyjemnie lub patrzeć mu w oczy, jednocześnie się uśmiechając.

Postaw na spontaniczność

Bądź spontaniczna i autentyczna. Jeśli bardzo podobają ci się jego ramiona, owłosiona klata lub plecy, możesz je całować, kreślić na nich kółka, oplatać go nogami, mocno się do niego przytulać.  Ważne, że jesteś sobą – pamiętaj, że faceci wyczuwają fałsz i jeśli zaczniesz robić rzeczy, których nie czujesz, nie zaangażujesz się w nie tak, jak należy.

Dodaj komentarz