Miłość i związki

Nieświadome gesty wskazujące na to, że to właściwy mężczyzna

Nieświadome gesty wskazujące na to, że to właściwy mężczyzna

Bardzo często nasze ciało kierowane przez intuicję daje znać, że facet, z którym się spotykamy, nie jest tym, z którym powinnyśmy się związać. Takie reakcje znajdują się poza naszą strefą świadomości. Działa to też analogicznie w drugą stronę. Przedstawiamy nieświadome gesty wskazujące na to, że to właściwy mężczyzna.

Gdy chwyta cię za rękę, czujesz się komfortowo

Jeśli mężczyzna, z którym się spotykasz, jest tym właściwym, będziesz reagowała pozytywnie za każdym razem, gdy chwyci cię za rękę. Nie odsuniesz jej odruchowo, nie będziesz też dążyła do jak najszybszego wyswobodzenia się z uścisku jego dłoni. Nie masz problemu z tym, aby iść z nim przez miasto, splatając wszystkie palce.

Gdy cię przytula, tulisz się do niego całym ciałem

Nasze ciało często mówi – to nie jest właściwy facet. Manifestuje to w bardzo prosty i czytelny sposób. Gdy on cię obejmuje, stykają się tylko wasze ramiona i to przez kilka sekund. Nie czujesz się komfortowo w jego uścisku. Gdy natomiast trafisz na tego właściwego, przylgniesz do niego całym ciałem i będzie to dla ciebie przyjemne doznanie, które może trwać jak najdłużej.

Gdy mówi o wspólnej przyszłości, nie panikujesz

Jeśli on mówi, że chce przedstawić cię swojej siostrze, nie panikujesz, nie szukasz wymówek, tylko czekasz z utęsknieniem na to spotkanie. Z przyjemnością poznasz jego rodzinę i przyjaciół, ponieważ on sam jest dla ciebie ważny. Nawet jeśli sobie jeszczego tego nie uświadamiasz, to twoja intuicja wie lepiej.

Jego dotyk sprawia ci przyjemność, nie sztywniejesz

Gdy trafiasz na niewłaściwego faceta, pod wpływem jego dotyku sztywniejesz i stajesz się spięta. Twoje ciało nie czuje się komfortowo w tak bliskiej konfiguracji. Natomiast gdy masz do czynienia z właściwym mężczyzną, czujesz się komfortowo, gdy cię dotyka i pozostajesz rozluźniona.

Słuchasz go uważnie

Gdy nie wiążesz większych planów z mężczyzną, twój umysł mimowolnie wyłapuje co którąś wypowiedź faceta. Nie skupia się uważnie na tym, co ma ci do przekazania. Natomiast gdy znajdziesz Pana Właściwego, chłoniesz każde jego słowo. Zapamiętujesz, jakie potrawy lubi, jak ma na imię jego mama czy brat. On jest po prostu odpowiednim mężczyzną, więc wolisz się przygotować na ewentualny związek z nim. Ta wiedza może okazać się w przyszłości przydatna.

Jego komplementy są dla ciebie szczególnie ważne

Każda z nas lubi komplementy. To miło, gdy inni doceniają nasz wygląd czy intelekt.  Jednak miłe słowa Pana Właściwego cieszą szczególnie. Pragniesz podkreślać w swoim wyglądzie te części ciała, które on docenia.

W jego towarzystwie nie czujesz nieprzyjemnego ścisku w brzuchu

Gdy spotykasz się z niewłaściwym facetem, coś ci w nim nie pasuje, to będziesz odczuwała nieprzyjemny ucisk w brzuchu jak przed egzaminem. To znak, że twoje ciało nie chce, abyś spędzała z nim czas. Ostrzega cię przed potencjalnym ryzykiem, może nim być zarówno złe ulokowanie uczuć, jak i mowa ciała faceta wskazująca na agresję.

Dodaj komentarz