Kultura Styl życia

Nieco dziennik, czyli twoje piękne chwile – Magdalena Kordel

Nieco dziennik czyli twoje piękne chwile

Magdalena Kordel jest pisarką, która specjalizuje się w literaturze obyczajowej. Jej książki napełniają serca optymizmem i wiarą w lepsze jutro. Obfitują także w cytaty, które mogą służyć jako życiowe motto. 14 listopada nakładem Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak do księgarń trafił Nieco dziennik, czyli twoje piękne chwile. To nietypowa książka, która każdej z nas może posłużyć w inny sposób.

Najlepsze cytaty z powieści Magdaleny Kordel

Córka pisarki, Zuzanna Kordel, zebrała najzabawniejsze i najtrafniejsze cytaty z książek swojej mamy. Nieco dziennik, czyli twoje piękne chwile nie tylko zawiera owe sformułowania, które niejednej z nas mogą posłużyć jako motto życiowe lub komentarz do aktualnej sytuacji, ale też miejsca na własne zapiski. To, czy książka posłuży ci jako dziennik, notatnik czy kalendarz, zależy już tylko od ciebie. Możesz zamieszczać na jej stronach informacje o najpiękniejszych chwilach swojego życia.

Nieco dziennik, czyli twoje piękne chwile – idealny prezent pod choinkę

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, a wraz z nim mikołajki oraz Boże Narodzenie. To doskonała okazja, aby podarować bliskiej osobie Nieco dziennik, czyli twoje piękne chwile. Będzie mogła ona wykorzystać go jako kalendarz na rok 2019 lub dziennik.

Pięknie wydana książka – drogowskaz dla każdej kobiety

Okładka w kolorze bladego różu nadaje książce kobiecy charakter. Motyw kwiatowy, który prezentuje się niezwykle estetycznie, zachęca do otwarcia. W środku znajdziemy pięknie zdobione strony wraz z ciekawymi i zabawnymi cytatami. Podniosą nas na duchu w dni, kiedy zmagamy się ze smutkiem i brakiem wiary w lepsze jutro. Możemy obok zapisać swoje przemyślenia związane chociażby z mężczyznami czy przeciwnościami losu.

Poniżej przedstawiamy kilka cytatów, aby lepiej zobrazować, co znajdziecie w Nieco dzienniku.

Trzeba dbać o kobietę swojego życia, nawet jeżeli jest się niebywałym kretynem, który nie do końca dobrze wybrał trasę.

Bo gdy się mówi komuś drugiego, że się go kocha, to wyznanie sprawia, że liczba pojedyncza znika. Od tego momentu wszystko dzieli się na dwa. I człowiek nie może już stanowić o samym sobie, bo zanim pomyśli słowo „ja”, pojawia się słowo „on”. I to jest piękne i wzruszające, i wyjątkowe.

Mężczyźni cenią w kobietach przede wszystkim intelekt.

Romantyzm jest zdecydowanie niezdrowy, najlepiej się go wystrzegać. Tyle że to jak z jedzeniem – co niezdrowe, jest zwykle najsmaczniejsze.

Nieco dziennik, czyli twoje piękne chwile zawiera też krzyżówki, piękne zdjęcia w tle. Książka została naprawdę pięknie wydana, a twarda okładka sprawia, że można naprawdę często z niej korzystać bez obaw o zniszczenie pozycji.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz