Seks

Nie długość, a intensywność stosunku ma znaczenie

Nie długość, a intensywność stosunku ma znaczenie

Mężczyźni często przejmują się, że seks był za krótki i kobieta nie jest z niego zadowolona. Facet boi się druzgocącej oceny jego możliwości łóżkowych. Nie chce też wyjść na egoistę myślącego wyłącznie o swoich potrzebach. Na dodatek większość filmów porno pokazuje, że mężczyzna może uprawiać seks przez dobrą godzinę. Szkoda, że nikt nie wspomina o sklejaniu materiału z wielu ująć i chemii, która zapewnia spektakularną erekcję. Warto podkreślić, że nie długość, a intensywność stosunku ma znaczenie.

Długi seks nie jest dla kobiety zbyt przyjemny

Kobiety wcale nie oczekują, że seks będzie spektakularnie długi. Dla wielu z nas taki długi stosunek nie jest przyjemny, wręcz przeciwnie, bardziej męczy i pozbawia nas frajdy z erotycznych igraszek.  Panie uważają, że dobry seks to żywiołowy, namiętny i nienasycony stosunek. Powiedzmy sobie wprost, czas trwania erotycznych igraszek to kwestia drugoplanowa. Może być bowiem szybko i byle jak, zero gry wstępnej, zero namiętnych pocałunków, przytulania, dotyku, pieszczenia kobiety, ona wówczas jest totalnie nierozgrzana, penetracja sprawia ból, a o orgazmie można zapomnieć.

Gdy jest żywiołowo i namiętnie, może być krótko

Czym innym jest jednak seks nienasycony i żywiołowy, w którym sama penetracja nie trwa zbyt długo, ale zbliżenie jest szalenie pasjonujące. Kobieta lubi tę sytuację, gdy mężczyzna jest na nią równie napalony jak ona na niego. Gdy się wreszcie spotykają jest miejsce  na przytulanie, namiętne pocałunki, dotyk pobudzający zmysły, pieszczoty piersi. Wszystko jest bardzo namiętne, dynamiczne, ale odbywa się z wyczuciem, bez bólu i stanowi czystą przyjemność. Ich pożądanie nakręca smak i zapach drugiej osoby oraz ciepło jej skóry.  To wymarzony seks, wiele kobiet fantazjuje o tym, że wraz z partnerem rzucają się na siebie, całują, przytulają, pieszczą i w namiętnym szale pospiesznie zdejmują swoje ubrania. Tutaj krótka penetracja nie ma znaczenia, gdy mężczyzna szybko dochodzi po tak intensywnej akcji, kobieta także czuje się spełniona.

Kim jest kochanek-egoista?

Długi seks też nierówny długiemu seksowi, ten może ciągnąć się i być bardzo nudny. Kobieta czuje się nim zmęczona, jest zbyt mechanicznie, za mało romantycznie i namiętnie. Taki długi stosunek nie doprowadzi ją do orgazmu, lecz do licznych otarć. Co innego gdy seks jest naprawdę długi, ale namiętny i żywiołowy, przypomina kilkunastominutowe kochanie się, a nie przedmiotowe traktowanie. Kobiety nie lubią czuć się jak lalka z sex shopu, która służy jedynie zaspokojeniu męskiej chuci. To właśnie w braku pieszczot, pocałunków, przytulania, czułości i gry wstępnej kobiety dostrzegają kochanka-egoistę.

Intensywny seks – marzenie wielu kobiet

Reasumując, gdy mężczyzna szybko dochodzi, ale dba o swoją partnerkę, chce jej sprawić przyjemność, funduje jej żywiołowy, intensywny i nienasycony seks jak z powieści erotycznej, to ona sięga nieba bram.  Absolutnie nie myśli o nim jak o egoiście czy słabeuszu. To jest idealny kochanek, bo umie ją rozbudzić i obchodzić się z jej ciałem. Egoistą jest facet, który pomija dotyk, pieszczoty, czułość i grę wstępną, a po seksie nawet nie przytuli swojej kochanki. Co z tego, że seks z nim jest długo, skoro nieprzyjemny i przypomina zaliczanie kolejnych baz?

Dodaj komentarz