Seks

Zalety wąskiej pochwy

Zalety wąskiej pochwy

Wąska pochwa to prawdziwe błogosławieństwo, jeśli chodzi o udane życie seksualne. Nie każda kobieta takową posiada. Wiele zależy bowiem od budowy ciała kobiety. Drobne panie są szczególnie wąskie tam na dole, co ma bardzo praktyczny wymiar. Jakie są zalety wąskiej pochwy?

W pełni się czujecie

Kobiety, które mają wąską pochwę czują zdecydowanie więcej niż ich koleżanki o nieco szerszym ujściu. Seks jest dla nich przyjemny, niezależnie od tego, czy mężczyzna ma mniejszego, średniego czy dużego penisa. Doskonale wyczuwają bowiem członek niezależnie od jego gabarytów.

Każda pozycja jest dobra

Gdy kobieta ma wąską pochwę, to każda pozycja jest dobra. Nie trzeba szukać jakiejś wyszukanej, aby maksymalnie obkurczyć jej ujście i cokolwiek poczuć. Partnerzy kobiet z szerszymi pochwami często się skarżą, że zupełnie nic nie czują i nie mogą dojść. Trzeba kombinować z pozycjami i nierzadko można zapomnieć o swoich ulubionych.  Gdy kobieta ma wąską pochwę, możecie kochać się po misjonarsku, na jeźdźca, na pieska, w pozycji huzarskiej, stojącej tylnej i w wielu innych.

Łatwiej o orgazm

Łatwiej o orgazm, zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą go szybciej uzyskać. W przypadku kobiet z wąską pochwą seks z reguły jest krótszy, ponieważ stymulacja jest bardzo intensywna. Ona też ją mocno odczuwa, więc obydwoje macie przyjemność ze zbliżenia. Mężczyzna może dość szybko dojść, a i kobieta czerpie rozkosz ze zbliżenia, nie zawsze musi to być bezpośrednio orgazm, czasem zwykła stymulacja odpowiednich obszarów potrafi zdziałać cuda i dać sporo frajdy.

Duże szanse na żywiołowy i intensywny seks

Kobiety marzą o intensywnym i namiętnym seksie, a wąska pochwa go umożliwia. Żywiołowy seks poprzedza gra wstępna pełna czułości i namiętności, gdy kochankowie są na siebie bardzo napaleni, a siła przyciągania jest nieskończenie wielka. Lubimy tę atmosferę nienasycenia i pragnienia drugiej osoby. Po takiej intensywnej grze wstępnej, następuje równie żywiołowa penetracja, ponieważ kobieta doskonale wyczuwa każdy ruch mężczyzny, mając wąską pochwę.

Dodaj komentarz