Gdy kobieta inicjuje seks

Sytuacja, gdy kobieta inicjuje seks, nie zdarza się zbyt często. Na ogół panie  czekają na męską inicjatywę, ponieważ zwyczajnie wstydzą się i boją pokazać, że mają ochotę na erotyczne igraszki. O czym warto pamiętać, gdy kobieta inicjuje seks?

Na pewno jesteś dobry w łóżku

Jeśli kobieta proponuje ci seks, to możesz być pewny, że jesteś dobry w te klocki. Najwidoczniej robisz coś, co na nią niesamowicie działa. Kobiety bardzo rzadko proponują seks facetowi. Prawdopodobnie jako jedyny dostarczasz jej niezapomnianych wrażeń i tego, czego pragnie. Wbrew pozorom nie zawsze jest to długi seks z kilkoma orgazmami po drodze. Kobiety czasem doprowadza do szaleństwa sposób, w jaki je pieścisz, całujesz, dotykasz. Twój dotyk może być dla niej szalenie podniecający.  Gdy kobieta proponuje ci seks, możesz zapomnieć o kompleksach, na pewno jej się podobasz i robisz wszystko tak, że jest jej z tobą rozkosznie.

Jesteś wyjątkowy

Wiesz, znalezienie faceta chętnego na seks to nie jest w dzisiejszych czasach jakiś nie lada wyczyn. Mężczyźni z reguły mają większy apetyt na erotyczne igraszki aniżeli kobiety. A jeśli ona jest bardzo ładna, to tym bardziej nie będzie miała problemów. Jeśli jednak mimo wszystko proponuje ci seks, to możesz poczuć się wyjątkowy. Być może jesteś pierwszym mężczyzną, który rozbudził w niej ochotę na erotyczne igraszki, ponieważ dobrze ją traktujesz w łóżku i w sypialni stawiasz na czułość, namiętność i żywiołowość?

Ona ci ufa

Wie, że nie zrobisz jej krzywdy, np. jej nie pobijesz w trakcie, dlatego chce uprawiać z tobą seks. Dla kobiety zaufanie i poczucie bezpieczeństwa jest kluczowe, jeśli chodzi o życie erotyczne. Ona nie da się dotknąć, jeśli nie ma pewności, że nie przekroczysz jej granic.

Ona oczekuje przede wszystkim namiętności

Mężczyźni często źle podchodzą do kobiecej inicjatywy. Uważają, że  skoro ona wspomina o seksie, to wymaga od nich cudów. Boją się, że mogą nie podołać jej oczekiwaniom. Tymczasem te są bardzo proste. Czuły i namiętny seks to najlepsze, co możesz jej dać, aby była usatysfakcjonowana. On nie musi trwać pół godziny, kończyć się mega orgazmem, ale ważne, abyś ją solidnie wypieścił, bo kobiety lubią seks ze względu na dotyk. Mają dużo bardziej wrażliwą skórę niż mężczyźni, dlatego wielu facetów nie rozumie tego fenomenu.

Nie bądź dla niej niemiły

Bo zrazisz ją do siebie na zawsze. Tobie jest ciężko wyjść z seksualną inicjatywą, chociażby ją pocałować, bo boisz się jej reakcji. Gdy już zdobędziesz się na odwagę, to nie chcesz zostać odrzuconym. Pomyśl, że jej jest jeszcze ciężej niż tobie zaproponować seks. Spróbuj nie być dla niej niemiłym. Składanie takich propozycji nie jest równoznaczne z brakiem miłości czy szacunku. Ona nie traktuje cię przedmiotowo tylko dlatego, że chce uprawiać z tobą seks.

Jeśli odmawiasz, zaproponuj inny termin

Dziś nie możesz, bo idziesz na piwo z kolegą, ale zaproponuj od razu alternatywny termin lub godzinę. Zawsze możesz też negocjować miejsce spotkania i inne szczegóły. Grunt, żebyś nie mówił: nie, bo jakaś rzecz ci nie odpowiada. Drobiazgi można zmienić.