Seks

Coś oryginalnego, ale prostego. Jak zaskoczyć kobietę podczas seksu?

Jak zaskoczyć kobietę podczas seksu

Przedstawiamy coś oryginalnego, ale prostego, czym możesz zaskoczyć kobietę podczas seksu. Są to bezpieczne i sprawdzone porady. Kobiety lubią być zaskakiwane w ten sposób, ponieważ większość naszych propozycji jest raczej z kategorii romantyczno-namiętnych;)

Podnieś ją i przenieś na łóżko

Nie musisz mieć nie wiadomo jakiej siły, ale kobieta powinna być od ciebie lżejsza. Gdy całujesz ją i przytulasz, po chwili złap ją, podnieś i zanieś na łóżko. To jest romantyczne, a zarazem ma w sobie coś pierwotnego. Kobiety lubią, gdy mężczyzna w taki sposób pokazuje swoją siłę i dominację.

Bardzo długa seria pocałunków

Najlepiej, aby ona siedziała na tobie okrakiem, gdy urządzicie sobie serię bardzo długich i namiętnych pocałunków. Najlepiej, gdy zaczniesz od ust, a potem poprzez szyję dotrzesz także do jej dekoltu. Takie namiętne pocałunki rozpalają wyobraźnię kobiet. To też prosty sposób, aby dać jej rozkosz, zanim przejdziecie do seksu.

Wycałuj jej całe ciało

Kobiety może nie powiedzą tego wprost, ale liczą, że facet sam na to wpadnie i wycałuje ich całe ciało, zaczynając od ust, poprzez szyję, dekolt, piersi, brzuch, na udach skończywszy. To nie musi być seks oralny, na początek wystarczy taka sesja całowania.

Zaskocz ją, gdy ma na sobie sukienkę

Gdy ma na sobie sukienkę i jesteście sami, przytul ją mocno do siebie, zacznij całować i wędrować dłonią po udach, które znajdują się pod sukienką. Kobiety bardzo podnieca taka perspektywa. Może facetom wydaje się to mało podniecające i wyszukane, ale panie lubią takie akcje.

Krótka przerwa na pocałunki

Gdy uprawiacie seks, dobrze jest czasem zrobić krótką przerwę lub zwolnić akcję tylko po to,  aby się namiętnie pocałować. Taki gest dla kobiet wiele znaczy, jest miły, niespodziewany i szalenie podniecający.

Nietypowe miejsce, w którym czujesz się komfortowo

Nie ma w tym nic oryginalnego, że kobiety lubią uprawiać seks w nietypowych miejscach. Wybierz zatem takie, w którym czujesz się komfortowo i zaskocz ją tą nagłą zmianą. Np. możecie zacząć od seksu na stole lub na stojąco przy ścianie, a potem możesz ją zanieść do łóżka, gdzie wypróbujecie inne pozycje.

Przygarnij ją do siebie i pocałuj, pytając na co ma ochotę

Zanim cokolwiek zacznie się na dobre, przyciągnij ją do siebie, namiętnie pocałuj, po czym zapytaj, na co ma ochotę. Niech poda kilka propozycji, aby było z czego wybierać, może się bowiem zdarzyć, że jakaś jej prośba nie przypadnie ci do gustu, ale inna będzie przyjemnością dla obojga.

Dodaj komentarz