nagroda-zestaw-kosmetykow-kamill-men

Które z czytelniczek będą mogły sprawić przyjemność swoim partnerom? Nadeszła pora, aby rozwiązać konkurs z zestawami kosmetyków Kamill MEN.

Choć skóra mężczyzn wyraźnie różni się od kobiecej, również wymaga systematycznej pielęgnacji. Panowie mają grubszą skórę od pań, a ich gruczoły łojowe produkują więcej sebum. To ostatnie wprawdzie sprawia, że cera mężczyzn szybciej się przetłuszcza, ale jednocześnie zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Grubsza skóra ma wiele zalet, lepiej zatrzymuje wilgoć, jednocześnie charakteryzując się wyższą zawartością kolagenu i elastyny, co z kolei sprawia, że starzeje się wolniej od cienkiej skóry kobiet. Jeśli jednak u panów pojawią się zmarszczki, są one znacznie głębsze niż u ich partnerek. Skóra mężczyzn posiada więcej włókien mięśniowych, co z kolei wiąże się ze zmniejszoną wrażliwością na dotyk.

Choć skóra mężczyzn lepiej znosi wiatr, słońce czy sezon grzewczy, nie oznacza to, że nie wymaga systematycznej pielęgnacji. Mogłoby się wydawać, że nasi partnerzy mogą stosować używane przez nas kosmetyki, tak jednak nie jest – właśnie ze względu na różnice występujące między skórą obu płci.

Z myślą o wymagającej skórze mężczyzn marka Kamill opracowała linię kosmetyków adresowanych do panów. W jej skład wchodzą żele pod prysznic oraz krem do rąk.

Kamill MEN żel pod prysznic do skóry normalnej zawiera drogocenny wyciąg z żeń-szenia i ekstrakt z rumianku. Został wzbogacony o innowacyjną formułę, która zapobiega wysuszaniu się skóry. Pozwala łagodnie oczyścić ciało, twarz i włosy. Żel charakteryzuje się męskim, wytrawnym zapachem.

Dla panów, którzy szukają orzeźwienia, został opracowany żel pod prysznic Kamill MEN Fresh, który zawiera wodny wyciąg z mięty i ekstrakt z rumianku. Doskonale ożywia i stymuluje ciało, twarz i włosy. Podobnie jak wersja dedykowana skórze normalnej został wzbogacony o formułę, która chroni skórę przed wysuszeniem. Kamill MEN Fresh charakteryzuje się orzeźwiającym, męskim zapachem.

Wśród kosmetyków wchodzących w skład linii adresowanej do panów nie mogło zabraknąć specyfików przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej. Żel pod prysznic Kamill MEN Sensitiv zawiera wyciąg z bambusa o działaniu uspokajającym oraz ekstrakt z rumianku. Kosmetyk myje i orzeźwia ciało, twarz i włosy, nie wysuszając ich przy tym dzięki specjalnie opracowanej formule. Żel pod prysznic Kamill MEN Sensitiv wyróżnia się delikatnym zapachem.

Kamill MEN krem do rąk nawilżenie dla silnych dłoni to bogata w ekstrakt z rumianku i bawełny emulsja o świeżym, męskim zapachu, która zabezpiecza i intensywnie regeneruje zniszczoną skórę dłoni. Krem szybko się wchłania i zapewnia skórze przyjemne uczucie bez tłustej warstwy. Po użyciu kosmetyku dłonie długo pozostają nawilżone, a sucha skóra rąk odzyskuje gładkość i elastyczność.

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków Kamill MEN, wystarczyło udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jak nazywa się formuła, wykorzystana w żelach pod prysznic Kamill, która zapobiega wysuszaniu skóry u mężczyzn?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: “W żelach pod prysznic Kamill wykorzystano formułę Moisture-Tec, która zapobiega wysuszaniu skóry u mężczyzn”.

Zestawy kosmetyków Kamill MEN wędrują do:

  • serka
  • lorka
  • alaala

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja