nagroda-tak-dobrze-mnie-znasz

Trzydziestoletnia Morgan Prager pisze pracę magisterską z wiktymologii w instytucie prawa karnego John Jay College na Manhattanie. Od niedawna jest zaręczona z Bennettem, mężczyzną uwodzicielskim, ale zaborczym i do tego tajemniczym. Pewnego dnia po powrocie do domu znajduje ciało Bennetta…

Morgan próbuje odnaleźć jego rodziców, chcąc powiadomić ich o tragedii… i odkrywa, że ukochany wcale nie był człowiekiem, za którego się podawał. Wszystko, co jej o sobie powiedział było kłamstwem. Tak naprawdę miał kilka narzeczonych i posiadał cechy typowe dla socjopaty. A potem jego inne kobiety, jedna po drugiej, znikają. Nagle śledztwo Morgan w sprawie Bennetta staje się sprawą życia i śmierci: żeby ocaleć, musi się dowiedzieć, kto zabija jego wcześniejsze narzeczone.

Wygraj thriller Tak dobrze mnie znasz!

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka w naszym konkursie można było wygrać 1 z 4 egzemplarzy thrillera Tak dobrze mnie znasz. Aby zdobyć tę trzymającą w napięciu książkę, wystarczyło w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

“Byłe narzeczone Bennetta morduje…”

Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi, Tak dobrze mnie znasz wędruje do:

  • kiełek: „Byłe narzeczone Bennetta morduje jego ojciec, który jest człowiekiem zmagającym się z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. To właśnie on zaszczepił w ukochanym Morgan pierwiastek zła, który w miarę upływu czasu rósł, by w końcu zniszczyć życie wielu osób. Kobieta odkrywa, że Bennett w dzieciństwie był torturowany i molestowany przez swojego ojca. Te negatywne doświadczenia musiały w końcu znaleźć ujście. Bennett, gdy dorósł, rozpaczliwie próbował budować poczucie własnej wartości, pomagały mu w tym kolejne narzeczone wpatrzone w niego jak w obrazek. Niestety, jego szczęście nie trwało długo. Gdy ojciec mężczyzny dowiaduje się o podbojach miłosnych swojego syna, postanawia zemścić się na nim i jego partnerkach”.
  • Olienka: „Byłe narzeczone Bennetta morduje jego wspólnik, z którym prowadził firmę zajmującą się prawem podatkowym. Prawdopodobnie nigdy nie doszłoby do serii brutalnych zbrodni, gdyby ukochany Morgan potrafił wytyczyć sobie jakiekolwiek granice. Niestety, jego zamiłowanie do pięknych kobiet i uciech cielesnych musiało w końcu zakończyć się tragicznie. Bennett nie miał żadnych oporów, podrywał wszystkie atrakcyjne dziewczyny, zauroczył również siostrę swojego wspólnika. Kobieta bardzo przeżyła widok ukochanego całującego się na ulicy z Morgan, popadła w głęboko depresję. Jej brat nie mógł obojętnie patrzeć na cierpienie swojej młodszej siostry i postanowił się zemścić na swoim koledze oraz jego narzeczonych”.
  • karinienka: „Byłe narzeczone Bennetta morduje jego brat, który jest pełen kompleksów. Mężczyzna zawsze czuł się gorszy, mniej atrakcyjny i zaradny. Kiedy Bennett podbijał serca kolejnych koleżanek ze szkoły, jego brat musiał zadowolić się świerszczykami podkradanymi ojcu. Arthur nigdy nie potrafił zrozumieć, dlaczego kobiety są tak naiwne. Kłamstwa Bennetta nie należały do szczególnie przemyślanych i skomplikowanych. W praktyce każda myśląca kobieta powinna zorientować się, że padła ofiarą oszusta matrymonialnego. Tak jednak się nie działo, a Arthur wciąż pozostawał niewidzialny dla kobiet zachwyconych Bennettem. Pewnego dnia postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się za wszystkie niepowodzenia. Wybiera bardzo brutalny sposób na rozliczenie się z przeszłością”.
  • Lanza: „Byłe narzeczone Bennetta morduje jego sekretarka, która zawsze chciała spędzić noc ze swoim przełożonym. Niestety, on nie dostrzegał starań kobiety i traktował ją jak powietrze. Choć bez mrugnięcia oka uwodził i oszukiwał dziesiątki kobiet, nie chciał spędzić upojnej nocy ze swoją sekretarką. Jego podwładna nie potrafiła wybaczyć mu tej zniewagi, z każdym dniem narastał w niej gniew, który w końcu eksplodował. Sekretarka najpierw zabiła Bennetta, a następnie wzięła na celownik jego narzeczone. Morgan również znajduje się na liście kobiet, które należy pozbawić życia”.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja