Dzieje się Nagrody

Nagroda: Strzeż się psa. Psi kryminał

nagroda-strzez-sie-psa-psi-kryminal

Pierwszy taki psi kryminał w Polsce!

„Książka Izy daje ciepełko, uśmiech i zawiera szereg innych koniecznych do życia przypraw: humor oraz odniesienia do kina i literatury. Jest więc i zabawa intelektualna! A że kryminał z psami w rolach głównych? To coś nowego, a i cel szczytny!” – Małgorzata Kalicińska.

Kiedy my, ludzie, śpimy sobie spokojnym snem lub roztrząsamy zwykłe nudne ludzkie sprawy, w świecie psów toczy się walka na śmierć i życie. Bo psy – drodzy właściciele czworonogów – z honorem codziennie stają w naszej i własnej obronie, narażając swoje życie i pełną miskę. Kiedy więc na pewnym osiedlu zaczyna się dziać źle, do akcji wkracza nastawiony do życia ironicznie i z dystansem bloodhound Albrecht o szlachetnym rodowodzie detektywistycznym. Tak więc kryminaliści strzeżcie się psa, bo on nie zna litości!

Izabela Szolc jest ambasadorką wegetarianizmu w Polsce z ramienia Fundacji Pro-zwierzęcej Viva! i felietonistką „Vege”, uwielbia psy i koty. W przyszłości chce założyć azyl dla zwierząt, dziś aktywnie walczy o polepszenie ich losu. Tantiemy z książki w całości przeznaczyła na Vivę! Pierwszy polski psi kryminał jest hołdem złożonym przez nią psiej inteligencji.

W kwietniu ogłosiliśmy konkurs, w którym dzięki uprzejmości wydawnictwa Oficynka można było wygrać 1 z 6 egzemplarzy książki Strzeż się psa. Psi kryminał. Nadeszła pora, aby poznać laureatów.

Strzeż się psa. Psi kryminał wędruje do:

  • kiełek
  • kwiateczek
  • Tama_ra
  • Cyla
  • jolka_jolka
  • Jadźka_81

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (12)

pati25

9 lat temu

Gratuluję Wam kobietki tej ciekawej,pełnej humoru książki 🙂 Przyjemnych chwil z tym „psim” kryminałem 🙂

drobina

9 lat temu

Gratulacje Menóweczki!:-)
Miałam wielką ochotę na ten psi kryminalik:-X Nie udało się, ale nie szkodzi, może następny konkursik będzie mój?:-X

sirena46

9 lat temu

Gratulacje dla Zwyciężczyń i miłej lektury życzę 🙂
Ja znowu zapomniałam wysłać odpowiedź, zawsze była szansa, a tak nic 🙁

Zostaw komentarz