nagroda-gdybys-wiedziala

Najnowsza powieść Mary Higgins Clark, która uchodzi za królową suspensu, wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród użytkowniczek portalu Menopauza.pl Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców.

Mąż Laurie Morgan zostaje brutalnie zamordowany. Jedyną osobą, która widzi twarz zabójcy, jest trzyletni Timmy, syn ofiary. Choć od tego zdarzenia minęło już 5 lat, te przenikliwe, niebieskie oczy wciąż nawiedzają chłopca w snach. Laurie ma inne zmartwienie, wciąż prześladują ją słowa, które skierował morderca do jej syna, gdy uciekał z miejsca zdarzenia: „Powiedz matce, że ona będzie następna, a potem przyjdzie twoja kolej…”.

Teraz Laurie znów ma do czynienia z zabójstwem. Kobieta jest producentką programu telewizyjnego poświęconego rzeczywistym, dotąd nierozwiązanym sprawom kryminalnym. Serial rozpocznie niewyjaśnione od dwudziestu lat sensacyjne morderstwo Betsy Powell. Ofiara była znana w szerokich kręgach towarzyskich, po bankiecie, który został wydany na cześć jej córki, kobietę znaleziono uduszoną w łóżku. Laurie jest przekonana, że rekonstrukcja tego zdarzenia stanie się telewizyjnym hitem, zwłaszcza że w programie zgodzili się wystąpić autentyczni goście uroczystości sprzed laty, dawni przyjaciele skrywający różne tajemnice… małe i duże.

A tym wszystkim wydarzeniom bacznie przygląda się para niebieskich oczu…

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto zamordował męża Laurie Morgan, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka, mamy do rozdania 3 egzemplarze powieści Gdybyś wiedziała, która do końca trzyma czytelnika w napięciu. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jak nazywa się córka Mary Clark Higgins, z którą autorka Gdybyś wiedziała napisała 5 świątecznych powieści kryminalnych?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: “Córka Mary Higgins Clark, z którą autorka “Gdybyś wiedziała” napisała 5 świątecznych powieści kryminalnych, nazywa się Carol Higgins Clark”.

Powieść Gdybyś wiedziała wędruje do:

  • margotka
  • Sarah
  • panienka

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja