Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Nagroda: Dziennik Perfekcyjnej Pani Domu 2018!

Dziennik Perfekcyjnej Pani Domu

Każda pani domu powinna go mieć! Już dziś poznaj wyniki konkursu, w którym do wygrania był Dziennik Perfekcyjnej Pani Domu 2018 od Wydawnictwa Videograf. Z książką Weroniki Łęckiej nie umknie ci żadna ważna data czy ciekawy przepis!

Dziennik Perfekcyjnej Pani Domu 2018!

Książka zawiera ok. 1000 porad, tematycznie nawiązujących do konkretnych pór roku. Czytelniczki znajdą tu informacje o tym, jak powinna być prowadzona zdrowa i smaczna kuchnia, jak przygotowuje się zapasy na zimę, jak należy dbać o garderobę, jak prostymi środkami utrzymać nienaganną czystość w domu. Znajdą tu także przydatne porady kosmetyczne, dowiedzą się, jak można usuwać niektóre dolegliwości i schorzenia, w jaki sposób pielęgnować rośliny domowe i ogrodowe. Kalendarium i pozostawione miejsca na notatki pozwolą uzupełniać zawartość książki o własne przepisy, porady, ważne terminy.

Weź udział w konkursie i wygraj Dziennik Perfekcyjnej Pani Domu 2018!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki Weroniki Łęckiej pt. Dziennik Perfekcyjnej Pani Domu 2018, od Wydawnictwa Videograf, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaką cenną poradę otrzymałaś w minionym roku?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Małgosia S.: W tym roku najcenniejszą radą jaką usłyszałam było: Twoja decyzja, ale pamiętaj, żeby zawsze traktować innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Karma zawsze wraca.
Akurat w mojej pracy się to w tym roku sprawdziło i okazało się, że kolega miał racje, a nieidealne traktowanie przez szefów swoich pracowników właśnie im za to odpłaca. Zagłębiając się możemy w naszym życiu dostrzec wiele takich sytuacji…

Agnieszka Z.: Miniony rok był dla mnie bardzo trudnym rokiem. Praktycznie przez całą jego drugą połowę borykałam się z myślami, co zrobić ze swoim związkiem, który już od kilku dobrych lat był toksyczny i nie dawał mi niczego dobrego. Ta relacja kompletnie mnie wyniszczyła zabierając całą pewność siebie i radość z życia. Z drugiej jednak strony potwornie bałam się momentu, kiedy oto po tylu wspólnie spędzonych latach stanę pośrodku naszego niegdyś wspólnego mieszkania ze świadomością, że mojego partnera już ze mną nie ma i że jestem zmuszona zaczynać wszystko od nowa. Bałam się tego poczucia osamotnienia z jednej strony, a z drugiej dodatkowo mimo wszystko było mi trochę żal jego.
I kiedy tak biłam się z myślami „Odejść czy zostać” usłyszałam od mojej przyjaciółki słowa, które chyba już na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Powiedziała ona wtedy: „Jeśli nie wiesz co zrobić teraz, przypomnij sobie, jakie kiedyś miałaś co do siebie plany i jak chciałaś, żeby wyglądało dziś Twoje życie. Czy na pewno chciałaś mieć oczy, które tak dawno się nie śmiały?”
Te proste słowa jakoś tak bardzo do mnie trafiły. Popatrzyłam w lustro, w którym faktycznie zobaczyłam szarą, smutną twarz. Stojąc tak doszłam do wniosku, że nie chcę dłużej tak żyć. Małymi krokami przekonywałam siebie, że poradzę sobie z tą nową sytuacją i faktycznie w efekcie dziś nie jestem już w tym związku. Owszem, bywa mi teraz trudno, ale suma summarum na pewno nie żałuję. Wiem jednak, że gdyby nie te słowa przyjaciółki wówczas na pewno nie zdecydowałabym się na ten krok.

Ewelina R.: Do Perfekcyjnej Pani Domu brakuje mi bardzo wiele… wszystkiego dopiero się uczę, zwłaszcza metodą prób i błędów, która najskuteczniej mi wychodzi. Regularnie otrzymuję wiele porad od swojej kochanej teściowej , która mimo tego, że czasem zbyt wiele się wtrąca to zawsze jednak nam pomaga i często udziela cennych wskazówek. Najcenniejszą z porad jaką otrzymałam w zeszłym roku była… hmm… zdecydowanie ta dotycząca kładzenia łyżki drewnianej na garnku podczas gotowania. Nie wierzyłam w to, dopóki sama się nie przekonałam, że dzięki temu potrawy faktycznie nie kipią i nie muszę po każdym gotowaniu obiadu myć kuchenki, czego swoją drogą serdecznie nie cierpię 🙂

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (4)

Mindi

5 lat temu

Gratuluję poradnika 🙂 Jak widać dobre rady są w cenie, warto je słuchać i zapamiętywać. Czytałam podobne poradniki, zawsze czegoś się można nauczyć.

Zostaw komentarz