Kultura

Nagroda: książka Noworoczne anioły Hanny Urbankowskiej!

Noworoczne anioły

Nowy rok najlepiej rozpocząć z dobrą książką! Już dziś poznaj wyniki konkursu, w którym do wygrania była powieść Hanny Urbankowskiej pt. Noworoczne anioły od Wydawnictwa Replika. Taka lektura będzie w sam raz na wypełnienie długich, zimowych wieczorów!

Noworoczne anioły – Hanna Urbankowska

Trzy przyjaciółki wspólnie świętują nadejście Nowego Roku. Każda z nich ma rewelacyjny plan na nadchodzące miesiące. Zuzanna ukończyła studia i całkowicie pochłaniają ją przygotowania do ślubu; Anna czuje się kobietą sukcesu i szuka nowej pracy; energiczna Matylda marzy o karierze powieściopisarki. Dziewczyny nie zdają sobie sprawy z towarzystwa niewidzialnych opiekunów, którzy obserwując poczynania dziewczyn z szerszej perspektywy, przysięgają sobie, że zrobią wszystko, by w tym roku młode kobiety nie zrealizowały noworocznych postanowień.

Powieść utrzymana jest w lekkim, zabawnym stylu, z myślą o tym, by dobrze czytało się ją w pociągu, na plaży lub pod kocem w zimowy wieczór.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Noworoczne anioły Hanny Urbankowskiej!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Hanny Urbankowskiej pt. Noworoczne anioły, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakie jest twoje noworoczne postanowienie?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Aleksandra S.: W tym roku chciałabym jeszcze więcej podróżować i jednocześnie spełniać swoje najskrytsze marzenia. W tym celu zakupiłam mapę świata – zdrapkę i powiesiłam ją nad swoim łóżkiem. Wieczorami lubię przemierzać ją palcem i wyszukiwać nowe destynacje podróżnicze. Podróże to dla mnie rozszerzanie światopoglądu, poznawanie nowych ludzi, dumanie nad istnieniem czy podziwianie malowniczych, zapierających dech w piersiach krajobrazów. Moim tegorocznym celem wypraw będzie z pewnością Tunezja oraz Chorwacja, ale od wielu lat chciałabym odkryć z pozoru niebezpieczny Pakistan czy Jemen. Jako kobieta jestem silna i zrobię wszystko, żeby znaleźć się tam! 

Anna S.: Moje noworoczne postanowienie to uśmiechać się do ludzi na ulicy – zawsze,wszędzie, chętnie. Jeżeli ktoś nie odpowie tym samym – to jego problem, ale zawsze takim uśmiechem możemy zrobić jakiejś osobie dzień dobry ​lub poznać bratnią duszę! Szkoda, że tak często zapominamy o sile uśmiechu. 

Aneta L.: W tym roku postanowiłam zadbać o zdrowie i kondycję, w związku z tym planuje zmienić moja dietę i chcę więcej się ruszać. Do pomocy zaprzęgam mój telefon i aplikacje sportową, która będzie liczyła pokonywane przeze mnie kilometry na własnych stopach. Chodzenie, bieganie, wędrówki to jest to, co zamierzam liczyć. A cel – cóż, dość ambitny, mamy rok 2018, wiec zamierzam przejść i przebiec w tym roku właśnie taką ilość kilometrów. Ale, żeby nie było, że tylko ciało się liczy a o duchu zapominam – to drugim moim postanowieniem jest przeczytać tyle książek w tym roku, ile ważę. Chcieć to móc, skontrolujcie mnie w grudniu :-)…

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (4)

Mindi

5 lat temu

Gratuluję nagrody książkowej i wspaniałych postanowień noworocznych 🙂 Także miałam ochotę na tę nagrodę bo książka zapowiada się bardzo ciekawie, muszę sobie ją kupić bo w bibliotece jeszcze jej nie ma.

Irena

5 lat temu

Gratuluję nagród 🙂
Mi niestety nie udało się wygrać tej książki 🙁
Cóż, będę próbowała swoich sił w następnych konkursach 🙂

Zostaw komentarz