Dzieje się Nagrody

Nagroda: Dolina spełnienia

nagroda-dolina-spelnienia

Historia Violet, jednej z głównych bohaterek najnowszej powieści Amy Tan, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem naszych czytelników. Liczba nadesłanych zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców konkursu.

Violet, jedna z głównych bohaterek Doliny spełnienia mówi o sobie tak: „W wieku siedmiu lat dobrze wiedziałam, kim jestem: Amerykanką do szpiku kości, z urodzenia, zachowania i mowy, której matka, Lulu Minturn, była jedyną właścicielką prestiżowego domu kurtyzan w Szanghaju”.

Pewność dziewczyny dotycząca jej własnej tożsamości zostanie wystawiona na liczne próby. Niespodziewany zbieg wydarzeń zmieni jej życie o 180 stopni, Violet przyjdzie zmierzyć się z wyzwaniami, których się nie spodziewała.

Dolina spełnienia to powieść o trzech pokoleniach kobiet, które łączy pogoń za tytułowym spełnieniem. Choć każda z nich inaczej definiuje ten termin, każda z nich tęskni za miłością. Kobiety będą musiały dokonać rozliczenia z przeszłością, nie zawsze zgodną z tym, w co wierzyły. Bohaterki wiele wycierpią, zanim odczarują błędne koło historii.

W najnowszej powieści Amy Tan znajdziemy również elementy romansu historycznego, w książce nie brakuje pikantnych szczegółów z życia Szanghaju oraz chińskiej prowincji z początku XX wieku.

Zaintrygowała cię historia ukazana w Dolinie spełnienia? Weź udział w naszym konkursie! Mamy do rozdania 3 egzemplarze tej intrygującej powieści. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Nakładem jakiego polskiego wydawnictwa ukazała się najnowsza powieść Amy Tan pt. Dolina spełnienia?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Dolina spełnienia ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Dolina spełnienia wędruje do:

  • migotka
  • fatalistka
  • kaczuszka

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja

Komentarze (12)

elle@elle

6 lat temu

Powiesc bardzo ładna,jestem w trakcie czytania gorąco polecam.Ja nie przejmuje sie jak nie wygram ,ksiązke zawsze mozna pożyczyc czy kupić ,na tej lekturze sie nie zawiodłam:)))

Mindi

6 lat temu

Gratuluję ciekawej lektury 🙂 Także zainteresowała mnie ta książka, wybiorę się z pytaniem do biblioteki albo księgarni.

elle@elle

6 lat temu

kochane kobietki,tutaj jest naprawde co chwila konkurs ,bedzie okazja na pewno niejedna uczcic zwyciestwo,musimy dac wygrywac takze innym :-X

drobina

6 lat temu

Gratulacje Babeczki:-) Życzę Wam przyjemnej lektury:-)
Po cichu marzyłam o tej książce, ale mówi się …trudno i… gram dalej:-X

elle@elle

6 lat temu

Mowi sie trudno ale książka juz jest u mnie w bibliotece,maja szybki refleks do nowosci to skorzystam.
PS.Kaczuszko kochana masz niesamowite szczescie w losowaniu :))):))):)))jestem pelna podziwu:)))a moze tajny układ z Maszyna Losująca ?to zart oczywiscie mam nadzieje ze nikt go zle nie odbierze:)))

Zostaw komentarz