Dzieje się Wydarzenia

Spotkania autorskie z Reginą Brett

spotkania-autorskie-z-regina-brett

W Krakowie i Warszawie odbędą się spotkania autorskie z Reginą Brett, jej książka zatytułowana „Bóg nigdy nie mruga” stała się bestsellerem.

Już jutro, tj. 5 listopada br., do księgarń w całej Polsce trafi długo wyczekiwana książka pt. „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”. Poprzednie książki Reginy Brett, czyli „Bóg nigdy nie mruga” oraz „Jesteś cudem”, wciąż utrzymują się na listach bestsellerów, dla wielu czytelników stanowią niezastąpione lekcje życia. Fenomen autorki umocniła ubiegłoroczna wizyta w Polsce – Regina Brett swoją naturalnością i wiarygodnością zjednała sobie serca czytelników po tej stronie Oceanu.

Listopad przyniesie nie tylko premierę trzeciej książki Reginy Brett – nowych inspirujących 50 lekcji, tym razem o szukaniu spełnienia. 14 listopada do Polski po raz długi przyleci autorka. Jej wizyta potrwa do 21 listopada, a w tym czasie Autorka będzie gościć w telewizji i stacjach radiowych, udzieli wywiadów dla prasy i co najważniejsze – dwukrotnie spotka się z czytelnikami.

Spotkania z Reginą Brett odbędą się w Krakowie – 14 listopada w księgarni Empik w Bonarka City Center (więcej szczegółów pod adresem: http://bit.ly/regina-krk) – oraz w Warszawie – 19 listopada w Empiku Junior (http://bit.ly/regina-waw). Wieczory będą doskonałą okazją do posłuchania, co o książce opowie sama Autorka, a także zadania jej pytań, otrzymania autografu oraz zrobienia sobie zdjęcia.

W listopadzie do księgarń trafi również coś specjalnego – zestaw trzech książek Reginy Brett, czyli aż 150 niezwykłych życiowych lekcji. Idealny na prezent pakiet trzech inspirujących tytułów dostępny będzie w księgarniach Empik w całej Polsce od 6 listopada.

Informacje prasowe

Komentarze (8)

elle@elle

7 lat temu

a wiecie Pati I Drobina ze na portalu Lubimy Czytac zadajemy wlasnie tej autorce pytania i jest ta wlasnie jej powiesc jako nagorda 6 sztuk,za najciekawsze pytania ,zagladnijcie tam jak chcecie o ksiazke zawalczyc:)))

drobina

7 lat temu

Chętnie wzięłabym udział w tym spotkaniu. Myślę, że spotkanie z tą świetną felietonistką i mistrzynią reportażu (nominowaną do nagrody Pulitzera) będzie bardzo interesujące.

Zostaw komentarz