nagroda-do-trzech-razy-natalie

Powieści kryminalne Olgi Rudnickiej, utalentowanej młodej pisarki, cieszą się dużym uznaniem czytelników. Kto otrzyma jej najnowszą powieść Do trzech razy Natalie?

Do trzech razy Natalie to kolejny po „Natalii 5” i „Drugim przekręcie Natalii” tom o przygodach sióstr Sucharskich.

Niespodziewanie w Międzyzdrojach, uroczym nadmorskim kurorcie, którego największą plagą są kieszonkowcy, znalezione zostaje ciało młodej kobiety. Ustalenie tożsamości denatki nastręcza sporo trudności, nikt nie wie, kim była ofiara zabójstwa. W tym samym czasie dochodzi do włamania do pustego pokoju w eleganckim hotelu. Jego sprawca nie pozostawia po sobie żadnych śladów. O dziwo, z hotelowego pokoju nic nie ginie. Policja jest bezsilna. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności siostry Sucharskie na miejsce swojego wypoczynku wybierają polskie morze. W związku z tym, iż mężczyźni ich życia sprawili im zawód, Natalie postanawia uciec z domu. Tylko jak długo można bezczynnie leżeć na plaży? Co począć, gdy z nieba leje się żar? Siostry Sucharskie zaczynają na własną rękę prowadzić śledztwo, tym samym wchodzą w drogę miejscowej policji. Jak to Natalie…

Kto stoi za zabójstwem młodej kobiety? Czy to morderstwo ma związek z włamaniem do pokoju w eleganckim hotelu? Chcesz poznać rozwiązanie zagadek kryminalnych? Weź udział w naszych konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 3 egzemplarze najnowszej powieści Olgi Rudnickiej.

Powieść Do trzech razy Natalie wędruje do:

  • Marietta_68
  • Edysia779
  • Lorciak

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany