nagroda-billy-kot-ktory-ocalil-moje-dziecko

Billy. Kot, który ocalił moje dziecko to prawdziwa historia przyjaźni autystycznego dziecka i niezwykłego kota. Najpiękniejsza opowieść o więzi człowieka i zwierzęcia od czasów książki Kot Bob i ja.

Fraser od urodzenia miał skłonność do nagłych wybuchów złości, często wywołanych pozornie błahymi przyczynami. Codzienność rodziny Boothów była więc męcząca, a mama chłopca, Louise, widziała przyszłość w ciemnych barwach. I wtedy właśnie Fraser poznał Billy’ego: wyjątkowego szaro-białego kocura. Billy sam wiele wycierpiał – został porzucony przez właścicieli – a jednak natychmiast pokochał nowego opiekuna, choć inne zwierzęta zwykle się bały drażliwego i nerwowego dziecka. Ta przyjaźń odmieniła wszystkich Boothów. Żywiołowy, lecz cierpliwy Billy wniósł radość do domu, w którym nikt się od dawna nie śmiał. Lecz co bardziej zaskakujące – wkrótce się okazało, że kot świadomie zachęca Frasera do pokonywania kolejnych przeszkód i podejmowania wyzwań. To dzięki Billy’emu doszło do wielkiego przełomu w rozwoju chłopca. Przełomu, który bliscy Frasera nazywają cudem.

W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym dzięki uprzejmości Wydawnictwa Nasza Księgarnia można było wygrać 1 egzemplarz książki pt. Billy. Kot, który ocalił moje dziecko.

Billy. Kot, który ocalił moje dziecko wędruje do:

  • Natasha

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany