Kultura Styl życia

Miłość online – Penelope Ward

Miłość online

Miłość online to dość nieszablonowy romans, w którym nie znajdziemy dobrze znanych nam motywów. Książka należy do mało schematycznych, przez co powieść Penelope Ward czyta się naprawdę przyjemnie. Jaką historię ukazała autorka  tym razem?

Praca na sekskamerce

Eden miała kiedyś swoje marzenia, z których musiała zrezygnować. Kobieta posiada ogromny talent, ale nie ma dogodnych warunków do jego rozwijania. Aby zarobić na życie, prezentuje swoje atrakcyjne ciało na sekskamerce. Na portalu, na którym pracuje, pojawia się Ryder. To młody mężczyzna, który pochodzi z bogatej rodziny. Nigdy nie cierpiał z powodu niedoboru środków finansowych, ponieważ jego ojciec prowadził intratny biznes. Pomimo sporych zasobów Ryder nie jest zepsuty. Gdy trafia na Eden, nie tylko podziwia jej ciało, ale też przymioty intelektualne. Psychika kobiety jest bowiem dla niego szalenie ważna  i fascynująca. Eden szybko zyskuje jego sympatię, ponieważ charakteryzuje się ogromną wrażliwością i nie czerpie chorej satysfakcji z atencji mężczyzn. Dla niej to tylko droga do pozyskania środków do życia.

Dlaczego tak dobra i utalentowana kobieta zarabia na życie na sekskamerce? Co skłoniło ją do podjęcia tak obciążającej psychicznie formy zarobku? Jaka jest przeszłość Eden? Co skrywa Ryder?

Gdy fascynacja fizyczna przeplata się z bliskością emocjonalną

Choć książka może wydawać się lekką historią, w rzeczywistości w tle przewijają się osobiste dramaty głównych bohaterów. Ryder w przeszłości został odrzucony przez swoją partnerkę, co po dziś dzień okropnie go boli. Natomiast Eden nie bez powodu pokazuje swoje ciało na sekskamerce.

Czy osoby pochodzące z różnych światów mogą być szczęśliwe?

Ryder i Eden pochodzą  z różnych światów, mimo to ich osobowości fantastycznie się dopełniają. Między głównymi bohaterami rodzi się prawdziwe uczucie. To coś więcej niż fizyczna fascynacja, choć i tej nie zabraknie. Miłość online to książka, w której znajdziemy ognisty romans, ale też bliskość emocjonalną. Książkę Penelope Ward czyta się naprawdę szybko. Miłość online stanowi idealną propozycję na długie jesienne wieczory, gdy chcemy odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Komentarze (2)

alibabka

1 rok temu

Powody, dla których kobiety pokazują się na sekskamerkach, są różne. Począwszy od próżności, a skończywszy na problemach finansowych…

Zostaw komentarz