Miłość i związki

Męskim zdaniem: najważniejsze momenty w związku

najważniejsze momenty w związku

Zastanawiasz się, jakie są najważniejsze momenty w związku dla faceta? Czy on też przykłada wagę do pierwszej randki, pierwszego pocałunku i pierwszej wspólnej nocy? Zapytałyśmy o to naszych kolegów. Oto to, co nam odpowiedzieli.

Moment, kiedy ona po raz pierwszy łapie mnie za rękę

Mężczyźni też są sentymentalni i zwracają uwagę na takie drobiazgi. Gdy łapiesz go za rękę, to tak, jakbyś pokazywała całemu światu, że jesteście razem i odczuwasz dumę z posiadania takiego faceta. Nie tylko kobiety czekają, aż facet złapie ich za rękę. Mężczyźni też chcą, abyś wyszła czasem z inicjatywą.

Wyjedźmy gdzieś sami

On czeka na taki komunikat z twoich ust. Chce wiedzieć, że lubisz z nim spędzać czas sam na sam. Nie potrzebujesz do tego innych ludzi ani miejsc publicznych. Kiedy chcesz ciągle widywać się w towarzystwie przyjaciół, on zastanawia się nad statusem waszej relacji.

Gdy wybiera mnie, zamiast koleżanki

Każdy facet czeka na ten moment, gdy zamiast piątkowych plotek z przyjaciółką nad pucharkiem pysznych lodów wybierzesz jego. Mężczyzna chce czuć, że jest ci potrzebny i stawiasz go na pierwszym miejscu. Potrafisz też czasem dla niego z czegoś zrezygnować.

Gdy ona pierwszy raz całuje mnie w czoło

To wyraz oddania i miłości. Faceci też chcą, abyś ich pocałowała. Wtedy czują, że są dla ciebie ważni. Wykaż zatem inicjatywę od czasu do czasu. To naprawdę nic nie boli, a umacnia waszą więź i czyni związek pełniejszym.

Pierwszy pocałunek

On też zapamiętuje pierwszy pocałunek, zwłaszcza jeśli nie jest babiarzem wyrywającym kobiety na pęczki w modnych klubach. Jeśli naprawdę mu na tobie zależy, to nierzadko głowi się całymi dniami, kiedy i w jakich okolicznościach to zrobić. Na dodatek boi się, że gdy przejdzie do rzeczy, napotka twój opór.

Gdy przedstawiła mnie swoim znajomym

Każdy facet chce, abyś dopuściła go swojego życia i przedstawiła go swoim najbliższym. Gdy poznaję twojego przyjaciela, z którym trzymałaś się na studiach, dostrzega, że nie stanowi on takiego zagrożenia, jak przypuszczał, i zwyczajnie zaczyna czuć się pewniej.

Wspólny wybuch śmiechu

To wyraz podobnego poczucia humoru. Ludziom, którzy nie potrafią się śmiać z tych samych rzeczy, dużo trudniej przychodzi zbudowanie szczęśliwego związku. Zbliżone poczucie humoru jest jednym z fundamentów udanej relacji damsko-męskiej.

Moment, gdy inni zazdroszczą, że jesteś moją dziewczyną

Gdy inni faceci zazdroszczą mu, że wybrałaś właśnie jego, on czuje się przeszczęśliwy. Wówczas wie, że zgarnął główną wygraną. Każdy facet chce móc pochwalić się swoją piękną i inteligentną kobietą przed innymi. Czuje się wtedy prawdziwym samcem alfa.

Pierwsza wspólna noc, gdy zostajesz do rana

To dla niego bardzo ważne przeżycie. On przed wspólną nocą zastanawia się, czy cokolwiek z tego wyjdzie. Boi się też, że przesadzi i ty spuścisz go na drzewo. Nie wie, jak odczytywać twoje intencje. Po wspólnej nocy często boi się z kolei, że nie sprostał twoim oczekiwaniom. Pierwsza wspólna noc, gdy zostajesz do rana, jest dla niego bardzo ważna, bowiem może cię wtedy mocno do siebie przytulić i poczuć tę więź.

Dodaj komentarz