Miłość i związki

Czy to miłość, czy tylko pociąg fizyczny?

czy to miłość czy pociąg fizyczny

Zastanawiasz się, czy to, co czujesz do faceta, z którym się spotykasz, to miłość, czy tylko pociąg fizyczny? Wbrew pozorom zdefiniowanie twoich rzeczywistych intencji wcale nie jest takie trudne. Wystarczy odpowiedzieć sobie tylko na kilka poniższych pytań. Wtedy dowiesz się, czy to miłość, czy tylko pociąg fizyczny.

Co czujesz, gdy myślisz, że mogłoby mu się coś stać?

Czy martwisz się tym, jak dojedzie do domu w taki upał? Czy boisz się, że coś może mu się stać, gdy jego samochód czasem szwankuje? Jeśli zdarza ci się o niego martwić, nie chcesz, aby stało mu się cokolwiek złego, to znaczy, że wiążesz z nim poważne plany. Gdy czujesz tylko pociąg fizyczny, nie martwisz się, jak upora się z pracą po powrocie z urlopu.

Co czujesz, gdy myślisz, że mógłby być z inną?

Czy jest to złość, smutek i ból rozsadzający cię od środka? Jeśli nie wyobrażasz sobie, że on mógłby być z inną, to znak, że się w nim zakochałaś. Gdyby chodziło ci tylko o jego wygląd fizyczny, to tak nie przerażałaby cię perspektywa utraty tego mężczyzny.

Czy interesuje cię jego charakter?

Czy w ogóle zwracasz uwagę na jego charakter? Czy dostrzegasz w nim duże ciepło, wrażliwość i opiekuńczość, czy tylko piękne ciało? To ważne pytanie, bowiem kobiety, które naprawdę kochają faceta, zwracają też uwagę na jego charakter, bowiem od cech osobowości zależy jego przydatność w roli partnera.

Czy chcesz go bliżej poznać?

Jeśli chcesz wiedzieć o nim wszystko, co lubi jeść, co chce podkręcić w samochodzie, jakie jest jego rodzeństwo, to znak, że już wpadłaś po same uszy. Gdyby podobał ci się tylko z wyglądu, to takie poboczne kwestie jak jego rodzina nie stanowiłyby dla ciebie niczego wartego uwagi.

Czy wyobrażasz sobie z nim wspólne życie?

Gdy trafiasz na tego jedynego, zaczynasz mniej lub bardziej świadomie umieszczać go w swoich planach. Myślisz o tym, że moglibyście wynająć wspólne mieszkanie, dzielić się obowiązkami, pojechać razem na wakacje. Jeśli wyobrażasz sobie z nim wspólne życie, to znak, że go kochasz.

Czy uważasz, że jest dobrym kandydatem na partnera i ojca?

Jeśli się nad tym zastanawiałaś, to dobry znak. Jeśli uważasz, że byłby dobrym partnerem i ojcem, bo jest troskliwy, czuły i pełen ciepła, to znak, że się w nim zakochałaś i traktujesz go poważnie. Jeśli nawet o tym nie myślałaś, cóż, ten facet tylko pociąga cię fizycznie.

Czy chciałabyś przedstawić go swoim bliskim?

Jeśli jesteś gotowa przedstawić go swoim przyjaciołom i mamie, to znaczy, że wiążesz z nim poważne plany. Faceta, który tylko cię kręci fizycznie, raczej nie wprowadzasz do swojego życia, bo i po co?

Co w nim najbardziej cenisz?

Jeśli tym czymś jest czułość, jaką ci okazuje, gdy cię przytula i troska o ciebie, to znak, że się w nim zakochałaś. Jeśli cenisz w nim tylko piękne, atrakcyjne ciało, widzisz w nim faceta na upojne noce i nic poza tym.

Dodaj komentarz