Seks

Męskie okiem: o czym marzą faceci?

o czym marzą faceci

Zastanawiasz się, jakie są męskie fantazje erotyczne? Postanowiłyśmy podpytać naszych kolegów o to, o czym marzą faceci. Jakich odpowiedzi nam udzielili?

Marzę o tym, aby ona niespodziewanie zainicjowała seks

Mężczyźni marzą o tym, aby kobieta sama zainicjowała seks. Cenią sobie kobieca pewność siebie, odwagę i umiejętność dążenia do celu. To takie seksowne, gdy ona siada okrakiem i rozpoczyna namiętną grę wstępną, choć przed chwilą nic nie zwiastowało takiego obrotu spraw.

Wyobrażam sobie, że jesteśmy gdzieś na imprezie, ale szybko się z niej zrywamy

Marzę o tym, aby pewnego dnia kobieta miała na mnie tak wielką ochotę, że byłaby zrezygnować z imprezy. Wtedy na pewno bym nie protestował.  Wręcz przeciwnie, szukał rozwiązania pozwalającego jak najszybciej dotrzeć do domu.

Szybki numerek ze stałą partnerką

Kocham swoją kobietę, ale marzę o szybkim numerku z nią w roli głównej. Np. wyobrażam sobie, że idziemy do znajomych, ale mamy chwilkę, ja przypieram ją do ściany, podnoszę sukienkę lub spódnicę i przystępuję do dzieła.

Kobiecy striptiz

Każdy z nas chce, aby kobieta zrobiła mu prywatny striptiz. Nic tak nie podnieca faceta jak pewna siebie kobieta, wolna od kompleksów, która w pełni akceptuje swoje ciało i jest z niego dumna. Striptiz wymaga od kobiety sporej odwagi.

Koronkowa bielizna i ona

Jestem wzrokowcem i kocham skąpą, kobiecą bieliznę. Prześwitujący, koronkowy stanik w czerwonym kolorze naprawdę oddziałuje na męską wyobraźnię.  Kobieta, która zakłada bieliznę erotyczną, z pewnością nie cierpi na brak pewności siebie.

Ona wchodząca mi do wanny

Moje fantazje obejmują sytuację, kiedy wyleguje się w wannie, a ona dołącza do mnie i uprawiamy namiętny seks w zupełnie innej scenerii niż zwykle.

Dodaj komentarz