Miłość i związki

Co kochają w nas mężczyźni? Poznaj szczere odpowiedzi facetów

co mężczyźni kochają w kobietach

Zastanawiasz się, co kochają w nas mężczyźni? Czy patrzą tylko na wygląd, czy na coś jeszcze? Przedstawiamy szczere odpowiedzi facetów.

Pewność siebie

W mojej kobiecie urzekła mnie pewność siebie. Ona tak mocno wierzy w siebie, że wywarła na mnie kapitalne wrażenie. Zawsze mówi to, co myśli. Ma gdzieś, co na temat jej wypowiedzi myślą inni.  Pewność siebie dosłownie z niej emanuje. Podkreśla to jej strój, ruchy i sposób chodzenia. Tyle różnych gestów, a wszystkie wskazują na jej niezachwianą pewność siebie.

Uśmiech

Kocham jej uśmiech. Ona  ma bardzo pogodne usposobienie i stara się cieszyć życiem. To po prostu widać, bo gdy się uśmiecha, to unoszą się nie tylko kąciki ust, ale też policzki, a oczy jej lśnią.

Zdecydowanie

Moja kobieta nie ma problemów z podjęciem decyzji. Pod tym względem dopełniamy się wzajemnie, bo ja czasem zastanawiam się nad jakimś problemem, a ona w dwóch zdaniach wyjaśnia mi, co będzie lepsze i dlaczego. Cieszę się, że ją mam.

Inteligencja

Jestem pod wrażeniem jej inteligencji. To najmądrzejsza i najbystrzejsza kobieta, jaką znam.  Myśli tak strategicznie, że mógłby jej tego pozazdrościć niejeden mężczyzna. Doskonale łączy ze sobą różne fakty. Sam jestem inteligentny i cieszę się, że mam kobietę, z którą mogę porozmawiać na różne tematy.

Ambicje

Moja kobieta lubi się rozwijać, jest dokładnie taka jak ja w tym zakresie. Żadnemu z nas nie brakuje ambicji. Dlatego cieszę się, że ją znalazłem, bo wzajemnie motywujemy się do różnych rzeczy.

Czułość

Ona jest bardzo czuła i uwielbiam w niej to, gdy się do mnie przytula. Nawet jak nie jest to specjalnie wygodne, to się cieszę pięknem chwili. Dzięki takim drobnym gestom wiem, ile dla niej znaczę.

Opiekuńczość

Ona zawsze się martwi każdym drobiazgiem. Moim samopoczuciem, tym, jak poszła mi rozmowa ws. awansu etc. Przez to, że jest taka troskliwa i okazuje mi prawdziwe zainteresowanie, jestem przy niej szczęśliwy.

Wsparcie

Moja kobieta udziela mi wsparcia zawsze wtedy, gdy jej potrzebuję. Zawsze mnie wysłucha i powie, że wierzy we mnie. Wymienia też moje dotychczasowe sukcesy, dzięki czemu nie czuję się mięczakiem w jej oczach.

Niesamowita uroda

Moja kobieta jest przepiękna. Bardzo zadbana,  zgrabna, ma niewiarygodnie długie nogi, piękne włosy i oczy, do tego figurę klepsydry. Inni mężczyźni nie mogą oderwać od niej oczu, a ona jest tylko moja.

Drobna sylwetka

Kocham drobne, malutkie kobiety, które można przytulić i podnieść bez żadnego wysiłku. Przy nich włączają mi się instynkty opiekuńcze. Wiem, że ona mnie potrzebuje, bo jest taka drobna, że z pewnymi rzeczami sobie zwyczajnie nie poradzi.

Odwaga  i bezpruderyjność

W łóżku z mojej kobiety wychodzi prawdziwa lwica. Wiem, że nie jest pruderyjna, nie trzeba jej namawiać na seks. Nie brakuje jej odwagi i pewności siebie, przez co jest najseksowniejszą kobietą, jaką znam.

Komentarze

Mindi

6 lat temu

Wydaje mi się, że różni mężczyźni mają różne upodobania. Jeden będzie lubił odważną, pewną siebie kobietę a drugi delikatną i nieśmiałą. Także nie przejmujmy się, każda ma zalety, które spodobają się odpowiedniemu mężczyźnie 🙂

Zostaw komentarz