Moda

Dlaczego mężczyźni lubią sukienki?

dlaczego mężczyźni kochają sukienki

Zastanawiasz się, dlaczego mężczyźni lubią sukienki i twój luby chciałby cię w nich nieustannie oglądać? Wbrew pozorom sprawa jest dość prosta. Zapytałyśmy o to swoich partnerów i o to, co nam powiedzieli.

Podkreślają kobiece atuty

Jak każdy facet jestem wzrokowcem i lubię się otaczać tym, co piękne.  A nie ma nic piękniejszego niż moja kobieta przyodziana w króciutką, dopasowaną sukienkę. Ma piękne wcięcie w talii, proporcjonalny biust i pupę oraz nogi do samej ziemi. Gdy widzę, że rąb sukienki faluje i lekko się podnosi, moja fantazja dosłownie eksploduje. Jak zaczarowany wpatruję się w jej uda i pośladki.

Dodają nam lekkości

Kobiety w sukienkach wyglądają zwiewnie i powabnie. Każda wydaje się też młodsza i seksowniejsza. Szkoda, że tak rzadko je zakładacie, bo w dobrze dopasowanej sukience kobieta prezentuje się jak prawdziwa księżniczka, którą można wielbić i podziwiać.

Odróżniają nas od mężczyzn

Ja lubię wszystko, co odróżnia kobietę od faceta. Bardzo odrzucają mnie długie spodnie. Ja wiem, że to może wygodne w niektórych zawodach, ale gdy idę z kobietą na randkę, chcę, żeby wyglądała jak przedstawicielka płci pięknej. Sam nie noszę sukienek, dlatego tak bardzo mnie ciągnie do kobiet w tym stroju.

Pokazują, że jesteśmy pewne siebie, a to bardzo seksowne

Kobieta powinna być pewna siebie, akceptować swoją kobiecością i nią emanować. Taka właśnie jest moja partnerka, która oczarowała mnie już podczas pierwszego spotkania. W naszym stowarzyszeniu jest mało dziewczyn, a tylko ona nosi sukienki zawsze i wszędzie. Byłem pod wrażeniem, gdy odkryłem jej pewność siebie i zdecydowanie. Ona jest jak ze snu;) Na ostatniej imprezie w klubie z salsą wszyscy mi jej zazdrościli, a tylko ja mogłam ją obejmować.

To dobry strój na szybki numerek

Kocham sukienki, bo dzięki nim można uprawiać seks także w niesprzyjających warunkach. Wystarczy ją unieść i wrota do szczęścia zostają uchylone.  W sukience można uprawiać seks w samochodzie, na łące oraz zaliczyć szybki numerek przed wyjściem z domu.

Sukienkę można łatwo zdjąć

Nie lubię mocować się ze spodniami i kombinezonami, tracąc w ten sposób cenny czas. Sukienkę można łatwo zdjąć. Większość ma zamek, który się odpina. Kocham ten moment, gdy sukienka spada, odsłaniając doskonałe ciało mojej kobiety.

To przyjemna perspektywa, gdy kobieta siądzie okrakiem…

Często fantazjuję o tym, że moja kobieta w kusej sukience siada na mnie okrakiem i zaczyna się do mnie dobierać. To bardzo przyjemna perspektywa, która być może niebawem się ziści.

Komentarze

Mindi

2 lata temu

Bierzmy pod uwagę wszystkie te uwagi i zakładajmy sukienki 🙂 Dodatkowym atutem sukienek jest to, że świetnie maskują to co nam się samym mniej w nas podoba, wystarczy tylko dobrać odpowiedni fason i materiał.

Zostaw komentarz