Kultura Styl życia

Mąż przez zasiedzenie – Marta Obuch

Mąż przez zasiedzenie

Szukasz komedii kryminalnej, która wprawi cię w dobry nastrój i zaintryguje? Koniecznie sięgnij po najnowszą książkę Marty Obuch pt. Mąż przez zasiedzenie. To historia, która zaskakuje z każdą kolejną stroną.

Niecodzienne obowiązki Patrycji

Patrycja otrzymuje niecodzienną propozycję pracy, która okazuje się dla niej ogromnym zaskoczeniem. Ma pomóc profesorowi Zygmuntowi Toflowi. Jej praca przypomina połączenie obowiązków damy do towarzystwa, opiekunki i asystentki.  Oczekuje się bowiem nie tylko tego, że umili czas starszemu panu, ale też wesprze go w poszukiwaniu różnych ważnych dokumentów. To właśnie one przyczynią się do niezwykłego odkrycia.

Czy życiu profesora coś zagraża?

Patrycja może liczyć na pomoc syna profesora, Mateusza. Mężczyzna nie tylko świetnie gra się na grze w szachy i potrafi myśleć strategicznie, ale też z zamiłowaniem tropi przestępców. Pan Zygmunt wzbudza zainteresowanie otoczenia przez swoje dziwne zachowanie. Jednocześnie w zabytkowej willi dochodzi do zdarzeń, które budzą niepokój. Czy ktoś chce zabić sędziwego naukowca? Profesor stanowczo temu zaprzecza, ale fakty wskazują na coś innego. Jakim motywem kieruje się osoba zagrażająca Toflowi?

Wybuchowa mieszanka charakterów

W sytuacji zagrożenia życia profesora Patrycja postanawia się wprowadzić do zabytkowej willi. Zabiera ze sobą starszą ciotkę, która porusza się na wózku i ma wredny charakter.  Jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów? Jakie tajemnice skrywa sędziwy profesor? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszej powieści Marty Obuch pt. Mąż przez zasiedzenie.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz