Co zniechęca kobietę do mężczyzny

Żyjemy w XXI wieku, więc patrzymy nieco inaczej na związek z facetem. Już nie traktujemy go jako obowiązkowego punktu do odhaczenia na liście obowiązków. Nie chcemy, aby relacja z mężczyzną przynosiła nam same zmartwienia. Pragniemy odczuwać satysfakcję i radość. Dlatego też coraz głośniej artykułujemy swoje potrzeby i starannie wybieramy partnera. Co zniechęca kobietę do mężczyzny?

Antysemickie, homofobiczne, seksistowskie poglądy

Na ogół idą ze sobą w pakiecie. Coraz więcej facetów w ogóle nie rozumie kobiet i współczesnego świata. Jak wynika z badań socjologicznych wielu młodych mężczyzn nienawidzi Żydów, gejów i niezależnych kobiet.  Jeśli ona lubi swoją pracę i nie chce mu usługiwać, nie daj Boże ma własne zdanie, hobby itp., to od razu jest wredną feministką, która tęskni za prawdziwym mężczyzną. Niestety, dla wielu facetów wciąż poniżanie kobiet i ich dyskryminacja pozostaje czymś naturalnym. Tymczasem współczesne panie nie zgadzają się na takie traktowanie. Chcą równości i szacunku. Mężczyzna, który nie wyśmiewa kobiety, która ma dosyć uwag o charakterze seksualnym, lecz rozumie jej złość, nie walczy z gejami i Żydami, bo nie widzi w nich zagrożenia dla swojej męskości, jest dziś najbardziej pożądany.

Problemy z higieną

Niestety, choć żyjemy w XXI wieku, od niektórych mężczyzn najzwyczajniej śmierdzi. Wielu panów ma problem z regularnym braniem kąpieli i codzienną zmianą majtek, co czuć, gdy się ich mija na ulicy. Niektórzy swoim zapachem mogą zwalić z nóg pół miasta.

Agresja

Kobiety unikają mężczyzn agresywnych, którzy uprawiają przemoc fizyczną lub psychiczną. Jeśli na odpisanie po godzinie facet reaguje złośliwymi, wulgarnymi uwagami, nie biorąc pod uwagę, że wcześniej nie miałaś czasu, to znak, że trzeba od niego uciekać.

Oglądanie się za innymi

Panie mają dość mężczyzn, którzy grają na kilka frontów, randkują jednocześnie z kilkoma kobietami. Brak stałości w uczuciach to wciąż jedna z najczęściej spotykanych przyczyn rozstań.

Brak męskiej inicjatywy

Do szału doprowadza kobiety brak męskiej inicjatywy. Fakt, że facet w ogóle nie pisze sam z siebie, a gdy my wychodzimy z inicjatywą rozmowy, nic nie odpisuje lub robi to półsłówkami.

Gruboskórność

Brak empatii i czułości to też często spotykany zarzut. Kobiety lubią facetów, którym mogą się wygadać, gdy coś im leży na sercu. Takich, którzy przytulą, pocałują, chwycą za rękę.

Egoizm podczas seksu

To kolejny problem współczesnego mężczyzny. Nie chodzi o to, że kobieta chce mieć za każdym razem orgazm, tylko, żeby on się starał i wykazał czułością w łóżku. Brak przytulania i pocałunków to największy grzech mężczyzn. Kobiety odbierają to jako wyraz egoizmu. Jak widać, panie mają nieco inne wymagania seksualne niż panowie.