Dzieje się Warsztaty

Makijażowe triki z wizażystkami gwiazd. Listopadowy kurs wizażu

makijazowe-triki-z-wizazystkami-gwiazd-listopadowy-kurs-wizazu

Niedługo święta i Sylwester! Każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo! Chcesz odkryć lub podkreślić to, co w Tobie najpiękniejsze? Skorzystaj z zajęć z doświadczoną wizażystką. Poznaj swoje największe atuty i naucz się podkreślać je profesjonalnym makijażem. Weź udział w warsztatach z Kamilą Samselską – wizażystką gwiazd z wieloletnią praktyką!

Warsztaty z wizażu pełne barw i kolorów, mają za zadanie nauczyć makijażu każdą z Was. Kamila Samselska przedstawi najnowsze trendy w makijażu, indywidualnie określi typ urody każdej z Pań oraz pokaże triki makijażowe, które ułatwią wykonanie makijażu dziennego, wieczorowego oraz karnawałowego. Na warsztatach omówimy także zasady pielęgnacji cery, ponieważ zadbana cera to podstawa dobrego makijażu!
Zapraszamy do zabawy kolorami! 🙂

Z przyjemnością informujemy, że Partnerem warsztatów jest brytyjska marka Proto-col. Kosmetyki Proto-col to innowacyjna, luksusowa linia mineralnych, wypiekanych kosmetyków do makijażu. Posiadają w 100% naturalny skład, polecane są do stosowania w codziennym makijażu dla uzyskania zachwycającego wyglądu i zdrowej cery!
DODATKOWA ATRAKCJA – dla Pań, które zapiszą się na kurs mamy prezent – błyszczyk mineralny marki Proto-col z lusterkiem i światełkiem LED oraz komplet pędzli do makijażu!

więcej informacji:

http://www.splotartystyczny.pl/events/event/5308/

www.proto-col.pl

PROGRAM WARSZTATÓW

PODSTAWY TEORETYCZNE: – pielęgnacja cery (rodzaje / typy cery) – dobór makijażu do typu urody – omówienie przyborów do makijażu (pędzle, blender) – analiza kolorystyczna typów urody – makijaż odpowiedni dla czterech pór roku

PRAKTYKA: – techniki modelowania twarzy – makijaż do pracy, dzienny, wieczorowy i okazjonalny – triki makijażowe gwiazd

Zajęcia z wizażu organizowane są w „Splocie Artystycznym” w Warszawie.

TERMIN: 29 listopada 2014, godz. 10.00 – 16.00
Więcej o warsztatach wizażu:

Warsztaty wizażu


Zapisy: www.splotartystyczny.pl
SPLEĆ się z nami: https://www.youtube.com/watch?v=-CVPoq_9m98
Poflirtuj z marzeniami!

Splot Artystyczny

Komentarze (7)

Mindi

9 lat temu

Od dawna mam ochotę wybrać się na takie warsztaty, niestety za daleko są mnie organizowane. Może ktoś przeczyta nasze posty i pomyśli, że warto zrobić takie wyjazdowe sesje, myślę, że w mniejszym mieście byłoby bardzo dużo chętnych kobiet.

Emilly27k

9 lat temu

Chętnie bym się wybrała na takie spotkanie, ale niestety obejmuje ono rejony miast takie jak Warszawa:)

sirena46

9 lat temu

Warsztaty świetne chociaż szkoda, że tylko w Warszawie. 🙁
Jakby te warsztaty były także w moim mieście chętnie skorzystałabym z okazji. 🙂

pati25

9 lat temu

Świetne warsztaty.Niejedna z nas chętnie wzięłaby w nich udział.I dowiedziałaby się jak dobrze się umalować na różne okazje.

Zostaw komentarz