makijazowe-abc-z-wizazystka-gwiazd

Imponuje Ci nieskazitelny, perfekcyjny makijaż gwiazd? Zastanawiasz się, jak one to robią? Nie czekaj więc! Poznaj swoje największe atuty i naucz się podkreślać je profesjonalnym makijażem. Weź udział w wakacyjnych warsztatach z Darią Sikorską, wieloletnią wizażystką gwiazd!

Już jako nastolatka spełniałam „makijażowe fantazje” większości moich sąsiadek z bloku – żartuje Daria, która swoją profesjonalną przygodę z wizażem zaczęła w 2001 roku, podejmując naukę w Międzynarodowej szkole charakteryzacji filmowej Marii Ewy Dziewulskiej. Ukończyła ją z wyróżnieniem.

Doświadczenie zdobyłam wykonując makijaże przy sesjach fotograficznych z udziałem gwiazd polskiej sceny i show businessu – opowiada prowadząca. To doświadczenie pozwala mi dziś przekazywać wiedzę innym. Chcę podzielić się nią z osobami, dla których wizaż ma szansę stać się umiejętnością godną pozazdroszczenia, a przy tym dającą wiele radości na co dzień – zachęca.

Zajęcia z wizażu organizowane są w „Splocie Artystycznym” w ramach akcji „LATO w Splocie”.

Program warsztatów

Teoria: jak właściwie wykorzystywać przybory do malowania, charakterystyka pędzli i kosmetyków do makijażu, dobór makijażu do typu skóry, analiza kolorystyczna – jak dobrać odpowiednią paletę barw dla siebie, modelowanie kształtu twarzy

Praktyka: nauka makijażu naturalnego, dziennego i makijażu wieczorowego

Dla uczestniczek warsztatu prezent – komplet pędzli do makijażu

LIPIEC: 19 lipca 2014, godz. 10.00 – 15.00
SIERPIEŃ: 24 sierpnia 2014, godz. 10.00 – 15.00
Więcej o „Lato w Splocie”: www.splotartystyczny.pl/portfolios/kursy-okazjonalne/
Zapisy: www.splotartystyczny.pl
SPLEĆ się z nami: www.youtube.com/watch?v=-CVPoq_9m98

Aleksandra Biernacka – Splot Artystyczny