kto-wygral-podwojne-zaproszenie-na-sztuke-dolne-partie-musical-intymny

Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego z Teatrem ME/ST. Kto 16.02 br. będzie mógł zobaczyć wraz z osobą towarzyszącą sztukę pt. Dolne partie – musical intymny?

Dolne partie – musical intymny to podróż do kobiecego świata intymności. Ten godzinny mini musical jest grany nieprzerwanie od 2004 roku i ma swoich stałych fanów, którzy widzieli sztukę kilka a nawet kilkanaście razy.

Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy główna bohaterka postanawia pójść na Warsztaty Pochwowe, na których można odkryć swoją kobiecość. Jak się okazuje, nic nie dzieje się na tych warsztatach tak, jak przewidywała. Odkrywanie kobiecości to długa podróż, wymagająca między innymi talentu malarskiego i… wokalnego.

Dolne partie – musical intymny bawią i otwierają na trudne tematy, dotyczące seksualności, dojrzewania, intymności i godności kobiecej.

Musicalowa forma sztuki sprawia, że poruszane przez aktorki tematy tabu stają się bardziej dostępne. Okazuje się, że można zaśpiewać piosenkę o intymności w rytmie rock`n`rolla lub w hip-hopowym stylu opowiedzieć o dojrzewaniu.

Dolne partie – musical intymny to wspaniały sposób na spędzenie damsko-męskiego wieczoru w teatrze. Panie poczują więcej odwagi w mówieniu o swojej intymności a panowie usłyszą, może po raz pierwszy, rozmowy zarezerwowane wyłącznie dla kobiecych spotkań.

TWÓRCY DOLNYCH PARTII:

Scenariusz, reżyseria, muzyka: Szymon Turkiewicz
Teksty piosenek: Zuza Motorniuk, Magdalena Engelmajer
Występują: Magdalena Engelmajer, Anna Maria Guzik, Dagmara Bąk , Aleksandra Tomaś

Spektakl “Dolne partie – musical intymny” został zaplanowany na 16.02.2015 r. na godzinę 19:00 w Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksala 2 w Warszawie. Dzięki uprzejmości Teatru ME/ST mamy do przekazania jedno podwójne zaproszenie na tę sztukę.

Podwójne zaproszenie na spektakl Dolne partie – musical intymny wędruje do:

  • mapanko

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja i Teatr ME/ST