konkurs-chantarelle-fundamenty-mlodosci-dla-kobiet-50

Proces starzenia żadnej z nas nie jest obcy, z wiekiem obniża się poziom nawilżenia, sprężystość oraz elastyczność naszej skóry. Każda z nas jak najdłużej chciałaby wyglądać pięknie i młodo. Nasze marzenie może stać się realne za sprawą kosmetyków Chantarelle, które można wygrać w naszym konkursie organizowanym dzięki uprzejmości marki.

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka dermokosmetyków, profesjonalnych kosmeceutyków oraz innowacyjnego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych. W ofercie marki znajduje się ponad 220 produktów profesjonalnych z szerokim wyborem zabiegów oraz ponad 90 produktów do pielęgnacji domowej.

Więcej informacji: www.CHANTARELLE.pl

ESTRINI 50+ to odmładzający i przeciwzmarszczkowy program ukierunkowany na odbudowę rzeźby i struktury skóry kobiet dojrzałych i bardzo dojrzałych, inspirowany najnowszymi wynikami badań laboratoryjnych. Preparaty ESTRINI 50+ przeznaczone są dla kobiet 50+ w okresie post- i menopauzalnym, dla skóry z utratą elastyczności i gęstości oraz przyspieszoną destrukcją elastyny i kolagenu, dla skóry suchej, wiotkiej i szarej.

ESTRINI 50+ krem na dzień SPF20 UVA/UVB Fundamenty Młodości

Krem na dzień SPF20 UVA/UVB Fundamenty Młodości odmładzający rzeźbę i strukturę skóry 50+. Zawiera zaawansowane formuły fitoestrogenów jak Phytrodial wspomagający równowagę hormonalną. W składzie preparatu znajdują się również silne peptydy przeciwzmarszczkowe: Matrixin6 i Synpept; niestandardowe składniki przeciwstarzeniowe – Menoskin z grzyba chińskiego Poria Cocos; antyoksydant Chromoderm oraz polisacharydy z algi czerwonej Skinguard. Krem jest wzbogacony uspokajającym olejkiem sandałowym Album. Preparat zwiększa gęstość skóry, modeluje owal twarzy z widocznym szybkim efektem “glamour”, poprawia nawilżenie, witalność i promienny koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta i elastyczna, wygładzona i rozświetlona. (50 ml)

ESTRINI 50+ krem na noc Fundamenty Młodości

Krem na noc Fundamenty Młodości 50+ regenerujący i przeciwzmarszczkowy, z niskocząsteczkowymi peptydami i formułą wapnia z opatentowanym systemem uwalniania. Krem bogaty jest w peptydy Matrixin6 i Synpept – wypłycające zmarszczki oraz unikalne antyoksydanty – Chromoderm i Skinguard. Zawiera wapń w specjalnej postaci gwarantującej stabilne, systematyczne uwalnianie do skóry, niezbędne dla doskonałego nawilżenia, poprawy spójności bariery skórnej, wzmocnienia sprężystości i poprawy konturu skóry dojrzałej. Zastosowana formuła wapnia jest lepiej transportowana do naskórka, uwalnia się stopniowo odpowiadając na zapotrzebowanie skóry dojrzałej. Lekka aksamitna konsystencja kremu pachnąca olejkiem sandałowym Album daje zmysłową ucztę aplikacji i efektów – skóra jest wzmocniona, sprężysta i miękka. (50 ml)

Informacje o nagrodach

Do wygrania jeden z 5 zestawów CHANTARELLE z linii ESTRINI 50+ dla kobiet dojrzałych, w skład którego wchodzą krem na dzień oraz krem na noc Fundamenty Młodości. Wartość każdego zestawu konkursowego – 450 zł.

Pytanie konkursowe

Wymień 8 roślin z jakich pozyskiwany jest składnik Phytrodial – układ fitoestrogenów zastosowany w preparatach CHANTARELLE?

Podpowiedzi szukaj na stronie www.chantarelle.pl

Na zgłoszenia czekamy do 12.05.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi należy przesyłać za pomocą formularza konkursowego

Życzymy powodzenia!

Chantarelle, artykuł sponsorowany