Kultura Styl życia

Kochaj albo jedź – Penny Reid

Kochaj albo jedź

Kochaj albo jedź to powieść idealna na wakacyjne popołudnie, przeniesie nas do świata ludzkich uczuć i namiętności. Penny Reid posiada dar do tworzenia barwnych romansów, które jednocześnie są wolne od przemocy i wulgaryzmów. Czyta się je naprawdę dobrze, ponieważ ich bohaterowie są charakterni. Nie inaczej jest w przypadku Jess i Duane`a.

Gdy czekają na ciebie niespodzianki

Mogłoby się wydawać, że gdy wracasz na stare śmieci, to nic nie może cię zaskoczyć. W małym miasteczku nie ma tajemnic, każdy wie wszystko o wszystkich. W końcu tu przeżyło się pierwsze miłości i rozczarowania.

Nieodwzajemniona miłość

Jess jako nastolatka była bardzo zafascynowana Beau. Pomimo upływu czasu wciąż ma do niego słabość. Gdy go widzi, serce chce jej wyskoczyć z piersi, a nogi stają się jak z waty. Z czasem jednak Jess dostrzega smutną prawdę. Beau nie odwzajemnia jej uczucia, traktuje ją jak koleżankę. Nic więcej od niej nie chce.

Uczucie, które rodzi się niespodziewanie

Beau ma brata bliźniaka. Duane stanowi jego przeciwieństwo. Jest bardzo pyskaty, pewny siebie i rezolutny.  Przy nim Jess czuje, że żyje. Choć mężczyzna mocno ją irytuje, to jednocześnie budzi w nij też inne uczucia, do których kobieta nie chce się przyznać nawet przed sobą samą.

Czy Jess ucieknie przed miłością?

Jess nie zamierza się angażować w uczucie, które właśnie się rodzi. Ma w planach wyjazd z miasteczka i korzystanie z życia. Kobieta od zawsze marzyła o podróżach i odkrywaniu nowych miejsc. Teraz ma szansę zrealizować swoje pragnienia.

Duane nie zamierza jednak odpuszczać sobie Jess. Zwłaszcza że ta kobieta zawsze mu się podobała, ale przez lata w ogóle go nie zauważała. Teraz, kiedy zaczęło między nimi iskrzyć, wie, że musi wykorzystać swoją szansę.

Kochaj albo jedź, czyli powieść idealna na wakacje

Jak potoczą się losy tych dwojga młodych ludzi? Czy dadzą szansę miłości? Jakie przeszkody przyjdzie im pokonać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Penny Reid pt. Kochaj albo jedź. To książka, którą czyta się naprawdę przyjemnie, bo bohaterowie są charakterni i przez to bardzo wyraziści. Nie sposób im nie kibicować.  Kochaj albo jedź stanowi  pierwszy tom z cyklu Brodacze. Oznacza to, że czekają nas kolejne ciekawe historie pióra Penny Reid.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz