Moda

Jak utrzymać biust przy fantazyjnych dekoltach?

Jak utrzymać biust przy fantazyjnych dekoltach

Ostatnio modne stały się sukienki z odkrytymi plecami oraz topy z makaronowymi ramiączkami. Oznacza to, że potrzebujemy staników do zadań specjalnych lub nowych, nietypowych rozwiązań. Jak utrzymać biust przy fantazyjnych dekoltach?

Stanik z odpinanymi ramiączkami lub bardotka

Jeśli nie mamy bardzo obfitego biustu i znajduje się on w dobrej kondycji, to wystarczy, że kupimy stanik z odpinanymi ramiączkami. Gdy będzie zakładać hiszpankę lub top z makaronowymi ramiączkami, wystarczy je wyjąć. Musimy jednak pamiętać o tym, że stanik musi być dobrze dobrany. Nie może być zbyt luźny w obwodzie, bo będzie się przekręcał i spadał. Nie może też mieć zbyt dużej miski, bo zacznie się nieestetycznie odginać. Bardotka to stanik, który w ogóle nie ma dziurek na wsunięcie ramiączek. Czasem stanowi lepsze rozwiązanie, ponieważ niektóre staniki po wyjęciu ramiączek, mają dziwnie wywijającą się miseczkę.

Stanik multi way

Taki stanik ma tak skonstruowane ramiączka, że możemy go przypinać na różne sposoby. Możemy też obniżyć jego stan do wysokości bioder, gdy mamy mocne wycięcie na plecach. Stanik typu multi way pozwala także tak skrzyżować ramiączka, aby ten nadawał się pod bokserki, które latem chętnie nosimy. Daje szerokie pole manewru i warto w niego zainwestować.

Silikonowy stanik samonośny

Od pewnego czasu możemy kupić też silikonowe staniki samonośne. Przykleja się je z przodu na piersi, z tyłu nie mają one żadnego zapięcia. Taki stanik sprawdza się przy mniejszym biuście oraz przy standardowym obwodzie pod biustem. Niestety zazwyczaj jest dostępny w obwodzie 75 oraz w miseczkach B, C i D. Jak mamy mały obwód lub większy biust, to go nie założymy.

Taping biustu

Panny młode coraz częściej kupują suknie z fantazyjnym dekoltem na plecach i z przodu. Żaden stanik do nich nie pasuje. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się usługa profesjonalnego tapingu biustu. Przyjeżdża do nas profesjonalistka, która za pomocą specjalnej taśmy obkleja biust, aby ten był dobrze podniesiony i zebrany, a zarazem, żeby nic nie prześwitywało. Z tapingu biustu korzysta wiele gwiazd, m.in. Kim Kardashian.

Naklejki na brodawki sutkowe

Wiele kobiet latem rezygnuje ze stanika. Nie chcą jednak wzbudzać sensacji na ulicy, gdy brodawki sutkowe zaczną  odznaczać się pod materiałem. W takiej sytuacji sprawdzają się naklejki na brodawki sutkowe.

Dodaj komentarz