Miłość i związki

Kiedy mężczyzna czuje się odrzucony?

kiedy mężczyzna czuje się odrzucony

Facetom okazywanie uczuć przychodzi zdecydowanie trudniej niż kobietom. Zdarza się jednak, że to, co dla mężczyzny jest nie lada wyczynem, dla niej wciąż czyni sytuację niepewną. A kobieta, dopóki nie zaufa facetowi, nie jest w stanie w pełni okazywać mu swojego zainteresowania. Broni się przed cierpieniem i upokorzeniem. Kiedy mężczyzna czuje się odrzucony?

Kiedy ona go nie podziwia

W ogóle tutaj należy wyłożyć pewną istotną informację w sposób przystępny. Kobieta nie przykłada takiej wagi do podziwu jak mężczyzna. Facet, gdy nie słyszy oznak uznania, czuje się słaby, beznadziejny i  dochodzi do wniosku, że w ogóle nie ma się, po co starać. Dla faceta to trudna sytuacja, kiedy nie widzi celu w tym, co robi. W związku z tym warto docenić jego starania, zanim będzie za późno.

Kiedy ona nie okazuje mu pożądania

Mężczyzna czuje się kochany, gdy otrzymuje podziw wraz z pożądaniem.  Niestety, kobietom okazywanie tego rodzaju emocji przychodzi z trudem, zwłaszcza gdy nie wiedzą, do czego zmierza ta znajomość. Tam, gdzie sprawa jest jasna, kobiecie dużo łatwiej przychodzi okazywanie podziwu i pożądania. Dopóki kobieta nie wie, na czym stoi, zachowuje dalece posuniętą ostrożność, aby samej nie cierpieć.  Warto jednak się przemóc i pokazać facetowi, jak bardzo nas kręci, zwłaszcza że jest to prawda.

Kiedy ona nie daje mu wyraźnych znaków podczas seksu, że jest jej dobrze

On chce wiedzieć, że ty także jesteś zadowolona z seksu, bo on sprawia ci przyjemność. Niestety, kobiety swoje zadowolenie okazują często w sposób daleki od tego, jakiego oczekują mężczyźni.  On nie widzi twojego błogiego zadowolenia i twojej ekstazy, gdy stawiasz na czułość i mocniej się do niego przytulasz.

Kiedy ona nie mówi komplementów

Mężczyźni też chcą usłyszeć czasem parę miłych słów na swój temat. Pragną wiedzieć, ile znaczą dla swojej kobiety. Kiedy ona nie mówi komplementów, to tak, jakby ich nie doceniała i nie chciała. Mężczyźni chcą się czuć potrzebni, atrakcyjni i ważni dla swojej wybranki. Gdy nie otrzymują potwierdzenia, że wzbudzają w niej pożądanie i ona bardzo ich potrzebuje,  czują się w tej relacji całkowicie bezużyteczni.

Kiedy ona nie okazuje czułości

Kobiety czasem tak mają, że muszą obdarzyć mężczyznę zaufaniem, zanim okażą mu czułość.  Nie chcą zostać wyśmiane, upokorzone lub usłyszeć, że na zbyt wiele sobie pozwalają i przytulanie jest dobre w stałym związku, a nie w układzie fucked friends, na który one mogą liczyć.

Kiedy w relacji z facetem stawia na logikę

Cóż, kobiety raz zranione boją się powtórki z rozrywki i w takiej sytuacji stawiają na logikę. Wszystko sobie przekalkulują, zanim zrobią krok naprzód. Możesz przyspieszyć bieg wydarzeń, jeśli zaczniesz wzbudzać w niej zaufanie. Niestety, wielu mężczyzn widząc brak wielkich emocji ze strony kobiety, dochodzi do wniosku, że ona nie jest nimi zainteresowana.

Dodaj komentarz