Moda

Torebki znanych projektantów w dobrej cenie

torebki znanych projektantów

Torebka uchodzi za dodatek, który jest w stanie dodać charakteru niejednej kreacji.  W związku z tym warto zainwestować w coś, co nie rozpadnie się po jednym sezonie. Dobra torebka jest w stanie przetrwać lata pod warunkiem, że odpowiednio o nią dbamy. Mogłoby się wydawać, że te luksusowych marek znajdują się poza naszym zasięgiem. Tymczasem istnieją  sklepy internetowe oferujące torebki znanych projektantów w dobrej cenie.

Ile kosztują luksusowe torebki?

Louis Vuitton, Gucci, Prada, Chanel, Celine, Burberry, Fendi i Versace to domy mody, w których najlepsi projektanci tworzą torebki, o których marzą miliony kobiet na całym świecie. Zakup nowego dodatku stanowi jednak spory wydatek, który należy liczyć w tysiącach złotych. Nic dziwnego, że torebki znanych projektantów w stanie nieużywanym  znajdują się poza zasięgiem większości z nas. Niewiele kobiet bowiem stać, aby wydać na jedną torebkę kilkanaście tysięcy złotych.

luksusowe torebki

Gdzie kupisz torebki znanych projektantów w dobrej cenie?

Z myślą o miłośniczkach mody, które marzą o torebkach znanych projektantów i nie chcą kupować podróbek, lecz oryginały, powstał sklep internetowy Modern Vintage Shop. Wcześniej firma funkcjonowała z powodzeniem w Japonii. Modern Vintage Shop oferuje torebki znanych projektantów w dobrej cenie. Jest to możliwe, bowiem sklep zajmuje się skupem używanych torebek marek takich jak Gucci, Louis Vuitton, Prada, Chanel, Celine, Burberry, Fendi i Versace.  Choć pochodzą one z rynku wtórnego, znajdują się w bardzo dobrym stanie i można nosić je z powodzeniem przez wiele lat, pamiętając oczywiście o konserwacji.  Modern Vintage Shop oferuje też możliwość znalezienia konkretnego modelu torebki na wyraźne życzenie klienta.

ekskluzywne torebki

Używane torebki w dobrym stanie i z potwierdzoną autentycznością

Sklep sprzedaje wyłącznie oryginalne torebki znanych projektantów.  Można tam robić zakupy bez obaw, że natkniemy się na podróbki.  Oryginalność jest bardzo ważna dla właścicieli sklepu Modern Vintage Shop, ponieważ dokłada on najwyższych starań, aby potwierdzić autentyczność skupowanych przedmiotów.  Zanim torebka trafi do sprzedaży, jest dokładnie sprawdzana.  Choć Modern Vintage Shop działa w Polsce od kwietnia bieżącego roku, to może pochwalić się sporym doświadczeniem na rynku japońskim, gdzie działał w latach 2014-2018.  Torebki znanych projektantów, które były skupowane w Kraju Kwitnącej Wiśni, trafiały później do Stanów Zjednoczonych.

Jak Modern Vintage Shop sprawdza oryginalność markowych torebek?

Jak Modern Vintage Shop dba o oryginalność swoich produktów? Sklep współpracuje przede wszystkim z licencjonowanymi sprzedawcami. W Japonii nie można sprzedawać luksusowych, używanych,  markowych torebek oznaczonych znakiem towarowym bez posiadania stosownej licencji. Modern Vintage Shop zatrudnia też osobę posiadającą licencję wystawioną w Japonii, która indywidualnie bada autentyczność poszczególnych torebek.  Niestety, w Polsce nie można uzyskać tego rodzaju licencji. Jednak Modern Vintage Shop stara się na bieżąco współpracować z ekspertami z branży, zdobywając tym samym większą wiedzę i doświadczenie.  Czasem jednak, nawet specjaliści zatrudnieni przez wyżej wspomniany sklep internetowy mają wątpliwości. Dzieje się tak w przypadku super replik. W takich sytuacjach towar jest wysyłany do firm trzecich, które po stwierdzeniu oryginalności, wystawiają certyfikaty autentyczności.

W Modern Vintage Shop znajdziesz torebki znanych projektantów, które różnią się ceną. Już za 562 zł możesz nabyć czarną torebkę Fendi z nylonu. Z kolei toreba Louis Vuitton Cabas Piano jest dostępna w cenie 1005 zł, podczas gdy zakup tego samego modelu na rynku pierwotnym stanowi wydatek rzędu kilku tysięcy.  Jak widać, robiąc zakupy w Modern Vintage Shop, można sporo zaoszczędzić.

Tekst partnera

Komentarze (4)

Mindi

3 lata temu

Ceny oryginalnych, markowych torebek powodują zawrót głowy 🙂 Nie miałabym oporów żeby nosić używaną torebkę w dobrym stanie. Sama też oddałam torebkę, zupełnie nową, którą dostałam w prezencie i nigdy nie nosiłam, może być podobnie.

Zostaw komentarz