tajniki uwodzenia

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Wydawnictwo Bis ufundowało trzy egzemplarze powieści Sabriny Jeffries pt. Tajniki uwodzenia. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Edwin Barlow, lord Blakeborough, zgodził się pomóc impulsywnej podopiecznej swojego przyjaciela, lady Clarissie Lindsey, która znalazła się w kłopotliwym położeniu. Edwin, który właśnie rozglądał się za odpowiednią żoną, zdawał sobie sprawę, że opieka nad Clarissą nie ułatwi mu zadania. Chociaż błyskotliwa, niezależna, piękna dziewczyna oczarowała go, obawiał się, że byłaby absolutnie nieodpowiednim materiałem na małżonkę… jeśli w ogóle chciałaby na męża takiego zimnego cynika jak on. A mimo to niczego nie pragnął tak bardzo, jak jej zdobycia…

Wygraj powieść Sabriny Jeffries pt. Tajniki uwodzenia!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Sabriny Jeffries pt. Tajniki uwodzenia, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Dlaczego Clarissa była niewłaściwą kandydatką na żonę?  Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Bis, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Tajniki uwodzenia. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 28.08.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Tajniki uwodzenia”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 28.08.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Sabriny Jeffries  pt.  Tajniki uwodzenia  jest Wydawnictwo Bis.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ