Miłość i związki

Jak zdobyć piękną kobietę?

Jak zdobyć piękną kobietę

Piękna kobieta wydaje się nie lada wyzwaniem, wielu chciałoby się z nią związać, nie narzeka na brak męskiego zainteresowania. Jednak w rzeczywistości nie jest tak bardzo poza zasięgiem, jak mogłoby się wydawać. Klucz do sukcesu stanowi odpowiednie podejście. Jak zdobyć piękną kobietę?

Po pierwsze, przestań się jej bać

To normalna kobieta, która jest inteligentna, zaradna, ale też czasem ma gorszy dzień, pokłóci się z szefem i potrzebuje słów wsparcia. Jeśli ci się podoba, to zamiast się jej bać, po prostu do niej napisz, zadzwoń, zagadaj na żywo. Piękne kobiety często mają dużo adoratorów, ale o dość przeciętnej atrakcyjności, czyli takich, którym wszystko jedno i zaczepiają każdą. Mężczyznom atrakcyjniejszym często brakuje odwagi, aby do nich zagadać. A przecież piękne kobiety nie gryzą.  Warto się odważyć, zagadać i gdzieś ją zaprosić.

Po drugie, bądź sobą

Piękne kobiety mają dość nadętych sztywniaków w garniturach i osiedlowych dresów. Bądź sobą, rozmawiaj z nią na luzie, aczkolwiek kulturalnie, uśmiechaj się, żartuj. Jeśli jesteś dobrym, wartościowym człowiekiem, to ona to wyczuje i będzie chciała z tobą być. Nie opowiadaj, jak porządny jesteś, tylko pokaż jej swoje prawdziwe oblicze. Kobiece pożądanie i miłość nie wyrasta na kanwie autopromocji faceta, lecz na jego dobrym zachowaniu. Zamiast mówić: jestem porządny, odwieź ją do domu, przepuść w drzwiach, w dyskretny sposób okazuj jej swoje pożądanie, np. mocno i długo przytulając.   Kobiety pożądają porządnych mężczyzn, czyli takich, którzy nie pchają się z rękami pod spódnicę, ale też takich, którzy umieją okazać im swoje zainteresowanie poprzez przytulanie czy pocałunek w policzek.

Po trzecie, mów komplementy

Piękne kobiety cierpią na niedosyt szczerych i kulturalnych komplementów, bo te w wersji nieocenzurowanej często słyszą od panów o wątpliwej aparycji.  Chcesz zgasić kobiece pożądanie, wypal na dzień dobry, że wygląda tak, że chętnie byś się z nią przespał.

Po czwarte, daj jej emocje

Czy wiesz, co kobietom przeszkadza w większości facetów? Brak emocji. Panowie  nie potrafią okazać szczerej radości na ich widok, strachu itp.  Pożądany facet to taki, który szczerze się uśmiecha przez znaczną część spotkania, czasem piszczy na widok kobiety,  gdy chce się nią zaopiekować, automatycznie zniża głos. Panie w mowie ciała i drobnych gestach są naprawdę dobre, dlatego bądź spokojny, jeśli masz czyste intencje, to ona to wyczuje.

Po piąte, bądź czuły i delikatny

Kobiety lubią czułość, a piękne kobiety często traktuje się jako obiekt pożądania, puste lalki, które nie potrzebują przytulania, pocałunków, trzymania za rękę. Służą tylko do zaspokajania męskiej chuci i erotycznych fantazji.

Dodaj komentarz