Moda

Co bielizna twojego faceta mówi o nim?

Co bielizna twojego faceta mówi o nim

Zastanawiasz się, czy istnieje związek między męską bielizną a charakterem jego właściciela. Okazuje się, że tak. Co bielizna twojego faceta mówi o nim?  Jesteś ciekawa, koniecznie musisz przeczytać nasz artykuł.

Bardzo luźne bokserki

To facet, który uwielbia żarty, ma do siebie duży dystans,  w łóżku stawia na luz. Używa swojego naturalnego uroku, by zauroczyć kobietę. Nie jest osobą śledzącą najnowsze trendy i nie przywiązuje do swojego wyglądu aż tak dużej wagi.

Bokserki przylegające do ciała

To mężczyzna, który ceni sobie zasady i lubi mieć wszystko na swoim miejscu. Zwraca uwagę na to, jak prezentuje się w miejscach publicznych, pragnie dobrze wyglądać. W łóżku jest dobrym kochankiem. Nie można odmówić mu konsekwencji.

Obcisłe slipy

Jest to osobowość pedantyczna, która wszystko lubi mieć pod linijkę. W łóżku pragnie być perfekcjonistą. Przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i tego, jak ubiera się kobieta. Lubi śledzić najnowsze trendy.

Tanie bokserki z supermarketu

To mężczyzna o żartobliwym usposobieniu, który nie przejmuje się byle czym. Lubi mieć do wszystkiego dystans, w jego towarzystwie będziesz czuła się swobodnie i naturalnie.  W łóżku nie odczuwa skrępowania.

Stringi

To mężczyzna, który zwykł używać pół flakonika perfum dziennie. Ma ogromną słabość do pięknych kobiet, które zmienia jak rękawiczki.  W sypialni chętnie eksperymentuje z seksem przy wykorzystaniu seksgadżetów.

Fikuśna bielizna

Taki facet lubi ostry seks, jest niestały w uczuciach, ciągle szuka nowych podniet.  Kobiety traktuje jak zabawki, które mają zaspokajać jego aktualne potrzeby.

Dodaj komentarz