Seks

Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Co zrobić, by seks był dla niego niezwykłym przeżyciem?

jak zaskoczyć faceta w łóżku

Wydaje ci się, że on już widział i doświadczył wszystkiego, jeśli chodzi o życie erotyczne? Spokojnie, jest parę rzeczy, o których pewnie skrycie fantazjuje. Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Co zrobić, by seks był dla niego niezwykłym przeżyciem?

Pokaż, że masz na niego wielką ochotę

Możesz np. powitać go już w progu mieszkania, gdy wraca z pracy, obejmij go mocno, lgnij do niego całym ciałem i namiętnie pocałuj.  Pokazując swój wielki apetyt na seks, sprawiasz, że on czuje się pożądany i kochany. Taka niespodziewana akcja z pewnością go rozpali do granic wytrzymałości.

Zainicjuj seks pod prysznicem

Zawołaj go do łazienki pod byle pretekstem, a gdy wejdzie do niej, chwyć go i zacznij namiętnie całować. Jesteśmy pewne, że w mig zrozumie, że dziś masz ochotę zamienić łóżko na prysznic i zerwać z erotyczną rutyną na rzecz odrobiny pikanterii.

Seks bez penetracji, gdy masz okres

Mężczyźni często mają ochotę na seks, gdy my akurat mamy okres. Nie musisz jednak rezygnować z erotycznych igraszek. Aby pomóc mu w osiągnięciu przyjemności, zaproponuj seks hiszpański, oralny lub manualny. Seks hiszpański polega na umieszczeniu jego penisa między twoimi piersiami, które zaciskasz wokół jego męskości. Seks oralny, zwany też fellatio, polega na pieszczeniu penisa i jąder za pomocą ust oraz języka. A do robótek ręcznych najlepiej zaopatrzyć się w lubrykant, aby podczas ruchów w górę i w dół, nie wywołać u niego dyskomfortu wskutek tarcia.

Seksowny komplet

Większość mężczyzn to wzrokowcy, uwielbiają podziwiać swoje kobiety w seksownych kompletach. Nic dziwnego, że gdy zaopatrzysz się w bieliznę erotyczną, on będzie zachwycony. Spraw mu miłą niespodziankę, niech poczuje się wyjątkowo.

Krzycz, gdy tego chcesz

Pokaż mu, co naprawdę czujesz. Wiemy, że wstydzisz się tak samo jak większość z nas. Nie chcesz, aby cię uznał za wariatkę, krępujesz się. Ale mężczyźni bardzo lubią, gdy wysyłasz im jednoznaczne sygnały swojego zadowolenia. Odwagi, dzięki temu on będzie wiedział, że sprawia ci przyjemność.

Wysokie obcasy

Załóż je i koniecznie połącz z sukienką lub krótką spódniczką, on będzie zachwycony. Taki zestaw to realizacja męskich fantazji, istny raj na ziemi dla twojego faceta.  Warto mieć szpilki na podorędziu, bo to silny wabik na każdego mężczyznę. Gdy masz je na sobie, poruszasz się niezwykle seksownie.  Twoje biodra zmysłowo się kołyszą, a pupa wygląda bardzo atrakcyjnie.

Dodaj komentarz