Seks

Sposoby na mega orgazm

sposoby na mega orgazm

Chcesz zintensyfikować doznania czerpane podczas seksu z partnerem? My znamy rozwiązania, które przybliżą cię do upragnionego celu. Przedstawiamy sposoby na mega orgazm.

Sprawdź, co cię kręci

Kobiety często nie znają swoich ciał. To niedobrze, ponieważ każda z nas powinna wiedzieć, co ją kręci.  Aby zdobyć tę wiedzę, należy okazać więcej zainteresowania swojemu ciału. Pomoże ci w tym masturbacja. Dotykaj swoich miejsc intymnych na różne sposoby, zmieniając intensywność. Gdy będziesz wiedziała, że delikatny masaż piersi doprowadza cię do orgazmu, możesz poprosić partnera, aby w trakcie penetracji pieścił cię w ten sposób.

Zacznij fantazjować przed seksem

Jeśli zaczniesz sobie wyobrażać, co zrobicie, gdy wieczorem się spotkacie, to nastroisz się na erotyczne igraszki, rozpalisz od środka, a seks przez to narastające pożądanie będzie mega przyjemny. Zacznij sobie wyobrażać, jak on od progu całuje cię namiętnie i rozbiera. Prawda, że ta perspektywa jest szalenie kusząca?

Bądź ze sobą szczera

Przyznaj przed sobą samą, że kręci cię określony typ faceta i nie spotykaj się z kimś, kto cię nie pociąga fizycznie.  Co z tego, że ma super charakter, skoro seks z nim będzie przypominał pańszczyznę? Poza tym nie zmuszaj się do rzeczy, których nie lubisz. Nie kręci cię seks analny, nie zgadzaj się dla dobra partnera. Nie lubisz klapsów, to mu o tym powiedz.

Ćwicz pośladki i uda

Przydadzą się w wielu pozycjach, w których można uprawiać nieziemski seks. Wiele kobiet ma słabo wyćwiczone te partie ciała, przez co pozostaje im tylko pozycja misjonarska, która dla pań nie jest specjalnie orgazmogenna.

Znajdź idealną pozycję

Musicie zacząć od tego, że przetestujecie różne pozycje bez niepotrzebnej spiny, a potem powiesz partnerowi, kiedy jest ci najlepiej. Może odlatujesz w pozycji na pieska? Wówczas kochajcie się w niej zawsze, dobierając do niej inne pozycje jako powiew świeżości. Coś pewnego i coś nowego, aby życie erotyczne miało smaczek.

Poproś go o pomoc, jeśli jej potrzebujesz

Np. jeśli czujesz, że szybciej dojdziesz dzięki zmianie pozycji lub dodatkowej stymulacji jakiejś części ciała, to go o to poproś. Uwierz nam, faceci lubią  takie szczere wyznania i chętnie spieszą nam z pomocą. W końcu on także pragnie, abyś doszła i była oczarowana seksem z nim;)

Pozbądź się wszystkiego, co tworzy aseksualną atmosferę

Mogą to być rachunki do uiszczenia, zdjęcia rodziców etc. Pamiętaj, że orgazm rodzi się w mózgu, a zatem jeśli coś odciąga twoją uwagę, to w ogóle go nie osiągniesz. Dlatego pozbądź się wszystkich przeszkadzaczy z pola widzenia.

Dodaj komentarz