Seks

Jak zamaskować pewne niedociągnięcia podczas seksu?

jak zamaskować niedociągnięcia podczas seksu

Mężczyźni często stresują się na myśl o seksie z kobietą, na której im zależy. Zamiast traktować erotyczne igraszki jak czystą przyjemność, podchodzą do nich jak do egzaminu na prawdziwego faceta.  Jak zamaskować pewne niedociągnięcia podczas seksu?

Brak doświadczenia seksualnego

Jeśli to jest twoim największym zmartwieniem, wybieraj pozycje od tyłu lub takie, w których możecie się namiętnie całować.  Kobiety uwielbiają, gdy bardzo mocno je obejmujesz i namiętnie całujesz. Gdy to zrobisz, skutecznie odwrócisz jej uwagę od innych spraw. Ona będzie tak skoncentrowana na pocałunkach i czułościach, że nawet nie dostrzeże, że jesteś mniej doświadczony. Kobiety dosłownie odpływają przy pocałunkach.

Problem z wkładaniem penisa do pochwy

Jeśli nie potrafisz go włożyć do pochwy, to zacznij od pozycji na pieska. Ona zapewnia naprawdę głęboko penetrację, tutaj wszystko pójdzie gładko. Kobiecie będzie bardzo przyjemnie, podnieci się, a gdy potem zmienisz pozycję np. na jeźdźca, to już bez trudu umieścisz penisa w jej pochwie, bo będzie wystarczająco rozciągnięta.

Brak orgazmu pochwowego

Jeśli coś nie wyjdzie, nie przejmuj się i nie myśl o sobie źle. Spróbuj ją doprowadzić do rozkoszy, odtwarzając grę wstępną. Tym razem jednak namiętnie ją całuj i pieść jednocześnie łechtaczkę.  Możesz też doprowadzić ją do orgazmu, całując i masując jej piersi, całując uda i okolice łechtaczki. Jest tyle możliwości, skorzystaj z którejś  z nich. Naprawdę to żaden powód do wstydu, że doprowadzasz ją do rozkoszy w ten sposób.

Wkładanie prezerwatywy

Po prostu przećwicz to wcześniej w domu i zobaczysz, że wcale nie będzie to takie trudne, gdy przyjdzie co do czego. Jeśli masz problem z ich otwieraniem, poproś o pomoc kobietę. Ona z pewnością chętnie wykorzysta do tego swoje dłuższe paznokcie. Jak coś ci nie wyjdzie, nie stresuj się, tylko zażartuj, że to wszystko dlatego, że ona na ciebie tak działa i cię rozprasza.

Przedwczesny wytrysk

Powiedz jej, że to dlatego, iż tak bardzo się za nią stęskniłeś i  powiedz, że masz ochotę to powtórzyć za chwilę, a tymczasem chcesz ją pocałować. Kobiety lubią być pieszczone, więc jeśli tak postawisz sprawę, możesz być pewny, że ona będzie zachwycona.  Ona bardzo lubi, gdy ją dotykasz, całujesz i pieścisz językiem.

Dodaj komentarz