Miłość i związki

6 powodów, dla których powinieneś zaprosić ją na spotkanie

6 powodów, dla których powinieneś zaprosić ją na spotkanie

Mężczyźni często boją się, że kobiety ich odrzucą, gdy ci tylko zaproponują spotkanie. To niewątpliwie wynika z ich przykrych doświadczeń z przeszłości. Nasz jeden kolega powiedział nawet, że boi się otworzyć usta, bo wiele kobiet już w trakcie mu przerywa i mówi, że nie jest zainteresowana. Oto 6 powodów, dla których powinieneś zaprosić ją na spotkanie.

Zależy ci na niej

Jeśli czujesz, że to ta jedyna, to nawet nie ma o czym gadać. Jeśli kobieta podoba ci się z wyglądu i charakteru, po prostu się w niej zakochałeś, to po prostu się z nią umów. Ona być może też tylko czeka na to, aż wyrazisz zainteresowanie spotkaniem. Jeśli to kobieta twojego życia, to trzeba o nią zawalczyć, a nie sobie odpuszczać, zakładając, że nie jesteś dla niej wystarczająco dobry. Po prostu umów się z nią na randkę i zobacz, jak sprawy się potoczą.

Ona jest dla ciebie zawsze miła

Jeśli ona jest dla ciebie bardzo miła i życzliwa, nigdy nie mówi nic nieprzyjemnego, zawsze odpowiada na twoje wiadomości, to nie masz powodów do obaw. Na pewno nie spuści cię na drzewo. Istnieje spora szansa, że się z tobą umówi, bo dawno wpadłeś jej w oko.  Nawet jeśli odmówi, zrobi to z klasą tak, aby cię nie zranić.

Sama do ciebie pisze pod pretekstem

To znaczy,  że szuka z tobą kontaktu, bo jesteś dla niej ważny, ale z jakichś powodów boi się to robić w bardziej bezpośredni sposób. Może nie jest pewna twojej reakcji, więc woli podejść do sprawy z bezpiecznej pozycji.  Gdy kobieta pisze do ciebie pod pretekstem, to wiedz, że myśli o tobie w ciepły sposób.

Zawsze pozytywnie reagowała na twój dotyk

Jeśli ona pozwalała się przytulać, całować, obejmować, trzymać za rękę itp., to znaczy, że naprawdę bardzo jej się podobasz. Gdy tak się dzieje, to kobieta nigdy nie odmawia spotkania. Ona czeka na nie jak na szpilkach. Każdy dźwięk telefonu rodzi w niej nadzieję, że może dziś zaproponujesz jej spotkanie.

Udowodnij coś sobie

Pokaż, że masz siłę, potrafisz być pewny siebie i odważny. Niczego się nie boisz. Gdy czegoś bardzo pragniesz, to po prostu do tego śmiało dążysz.  Zwizualizuj sobie tę kobietę na imprezie, na której będą twoi koledzy. Wchodzisz, obejmując swoją boginię, a wszyscy mogą ci jej tylko pozazdrościć, bo ona jest tylko twoja.

Bo za nią tęsknisz

Jeśli za nią tęsknisz, chcesz ją przytulić, poczuć jej zapach, to znak, że trzeba umówić się na spotkanie. Randka pomoże ci przegnać tęsknotę. Od razu sięgnij po telefon i zapytaj się, co robi dziś wieczorem, bo chciałbyś ją zabrać na spacer.  Nie warto zwlekać z propozycją spotkania. Zainteresowana kobieta ci nie odmówi lub zaproponuje alternatywny termin.

Komentarze

Zostaw komentarz