Miłość i związki

Jak okazać jej miłość za pomocą czynów?

jak okazać jej miłość za pomocą czynów

Kobiety lubią słowne wyznania uczuć, mężczyźni za nimi nie przepadają. Jest to dla nich trudne do opanowania. Oni wolą wyrażać emocje poprzez czyny. Co zrobić, aby ona poczuła przez ciebie kochana? Jak okazać jej miłość za pomocą czynów?

Często ją przytulaj

Kobiety czują się kochane, gdy mężczyzna często i bez żadnego powodu po prostu je przytula. Ważny jest sposób, w jaki to robisz. Gdy przytulasz ją z całych sił i całym ciałem, gdy stoicie twarzą w twarz, ona czuje się kochana. Gdy z kolei z całych sił i całym ciałem obejmiesz ją od tyłu, oplatając rękami jej talię, ona poczuje, że się nią opiekujesz i poczuje się przy tobie bezpiecznie.

Całuj ją nie tylko w usta

Kobiety lubią być całowane, dlatego pocałuj ją czasem bez powodu i całkowicie z zaskoczenia. To może być namiętny pocałunek w usta, ale też w policzek, w głowę lub w szyję. Kobiety, gdy są całowane, czują się kochane i ważne dla faceta.

Trzymaj ją za rękę

Gdy idziecie gdzieś razem, złap ją za rękę. To dla niej wyraźny znak, że się nią opiekujesz i w razie potrzeby ją obronisz. Poza tym kobiety trzymanie za rękę uważają za romantyczne i czują się kochane dzięki temu prostemu gestowi.

Obejmuj ją w towarzystwie

Obejmowanie zawsze jest fajne, ale jest tym przyjemniejsze i istotniejsze, gdy robisz to w towarzystwie. Gdy w obecności kolegów potrafisz ją objąć w talii lub pod biustem, ona z pewnością poczuje się kochana i odwzajemni twój czuły gest.

Zabieraj ją na spotkania z kolegami

No właśnie, nie ukrywaj jej przed światem. Jedziesz na jakiś zlot, idziesz na imprezę do kolegi, zabierz ją ze sobą. Niech poczuje się dla ciebie ważna. Gdy zobaczy, że wpuszczasz ją do swojego życia, poczuje się szczęśliwa. Kobiety bardzo potrzebują takich drobnych gestów, to wiele dla nich znaczy.

Często do niej pisz

O czymkolwiek, napisz, gdy coś cię trapi lub cieszy, wyślij jej link do ubrania, w którym będzie twoim zdaniem dobrze wyglądać, podeślij jej zdjęcie swojego samochodu, swoje selfie. Krótko mówiąc, pokaż jej, że chcesz z nią dzielić się nawet drobiazgami.

Mów jej komplementy

Kobiety ich naprawdę mocno potrzebują. Powiedz jej coś miłego nt. wyglądu, ale też coś o oryginalnego nt. charakteru i osobowości. Wtedy zobaczy, że cenisz ją całościowo i w pełni ją akceptujesz.

Bądź pomocny

Jeśli ona prosi cię o radę lub o pomoc, to jej pomóż. Kobiety naprawdę chcą poczuć, że na tego mężczyznę mogą liczyć w każdych okolicznościach. Gdy tylko na horyzoncie pojawi się jakiś problem, mogą do ciebie zadzwonić i poprosić o wsparcie.

Odpowiadaj na jej wiadomości

W ten sposób okażesz jej swój szacunek i zainteresowanie. Nie daj sobie wmówić, że nie odpisując, budujesz tajemniczość i swoją atrakcyjność. Kobiety nie lubią takich przejawów braku kultury i traktują je bardzo osobiście. Sam nie lubisz, gdy ona długo nie odpisuje.

Bądź miły i wyrozumiały

Nie krzycz na nią, pokazuj jej, że ją rozumiesz. Bądź dla niej miły, mów dobre rzeczy i wspieraj, gdy ktoś ją zaatakuje. Kobiety czasem potrzebują, abyś po prostu po ciężkim dniu czy starciu z szefem zabrał ją na spacer do ulubionego parku.

Opiekuj się nią, okazuj troskę

Kobieta chce czuć, że się nią opiekujesz i o nią troszczysz. Zawsze gdy jest późno, proponuj, że po nią wpadniesz, a potem odprowadzisz ją do domu.  Kobieta dzięki temu czuje się przy tobie bezpiecznie. Okaż jej troskę, gdy boli ją brzuch przy okresie. Zaproponuj, że kupisz jej tabletki przeciwbólowe i podpaski. Poza tym przytul i bądź wyrozumiały, kobiety w trakcie menstruacji praktycznie w ogóle nie mają ochoty na seks.

Uprawiaj z nią romantyczny seks

Kobiety czują się kochane, gdy uprawiasz z nimi romantyczny seks.  Gdy jesteś dla nich delikatny, pamiętasz o grze wstępnej i czułościach. Gdy podczas seksu cały czas ją obejmujesz i namiętnie całujesz. Gdy nie ciągniesz za włosy, nie dajesz klapsów i nie namawiasz jej do analu.

Spędzaj z nią czas

Ona wtedy czuje się dla ciebie ważna i wyjątkowa. Dlatego zapraszaj ją na spacer, zabieraj do kina, na urodziny kolegi, zloty hobbystyczne, zapraszaj do siebie na wieczorny seans filmowy. Gdy ona widzi, że chcesz spędzić z nią każdą wolną chwilę, jest szczęśliwa, bo czuje się kochana.

Komentarze

elle@elle

4 lata temu

moj facet koregos razu wzial mnie na ręce i przenióśł prze kaluze zebym nie zniszczyla sobie butow i to było super z jego strony!albo na rękach zniósl mnie do sypialni!

Zostaw komentarz